Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Natálie Kocab pokřtí v pražské Akropoli novou básnickou sbírku

Natálie Kocab pokřtí album Walking on the A-bomb a knihu básní The Darkside of Prague 22. února v Paláci Akropolis na společném koncertě se 100°C.
Přidat na Facebook
Ti se vracejí na klubová pódia po pauze vyplněné tvorbou materiálu na v pořadí čtvrtou desku. Pro Akropolis připravili elektronické aranže vybraných skladeb z posledních tří alb. Věrni odkazu taneční hudby sklonku 90. let pojímají vystoupení jako set se silnou vizuální složkou, kde projekce zaujímají stejně důležité místo jako repetetivní hudební motivy.

„Svojí třetí desku Walking on the A-bomb pokřtím ve spolupráci s Jiřím Burianem a třetí knihu básní The Darkside of Prague ve spolupráci s vlastním neurotismem, bude přítomen. Oba výtvory pokřtí frontman skupiny Niceland Michal Motyčka“, uvádí Kocab.

Akci odstartuje v 19:30 Kocab. Na elektro set 100°C naváží v Divadelním baru DJ Backman (hip hop) a na Malé scéně RIDDIMWISE Royal HiFi (reggae, dancehall).

Tradiční podobu svého vystoupení zachytili 100°C na live DVD, jehož natáčení probíhalo na letním festivalu Open Air. To vyjde jako příloha březnového čísla společenského magazínu Reflex. Projekt v těchto dnech také dokončuje pilotní singl k albu, které vyjde v létě.

Pro podrobnosti a aktuální info sledujte
www.100c.cz
http://www.nataliekocab.com/
www.facebook.com


winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 17. 2. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Natálie Kocab pokřtí v pražské Akropoli novou básnickou sbírku . Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2011. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4250. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Natalie-Kocab-pokrti-v-prazske-Akropoli-novou-basnickou-sbirku-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 04:43