Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

City Air Contest zrušen!

Podle vědců si za klimatické podmínky můžeme sami. Takže kdo netřídí odpad a chce ještě někdy zažít City Air Contest, musí začít u sebe..
Přidat na Facebook
Ano, přesně tak. Stalo se to, co si nepřál nikdo z nás. Snowboardové závody v centru Zlína musely být kvůli nepříznivému počasí zrušeny! Nenasněží a nenasněží.., kdyby aspoň mrzlo, ale i to ne.. Mám pocit, že nejšťastnější sou teď pouze silničáři, kteří můžou opravdu zažít nefalšovaný zimní spánek! Tentokrát zaspala zima!

Ale konec truchlení, zůstala nám aspoň skvělá afterpárty.. Takže všichni alou večer do Golemu na exkluzivní koncert kapely The Airbags, která v současnosti sbírá jedno hudební ocenění za druhým. Svým hudebním stylem se přiklánějí k tradičnímu kytarovému soundu, prosazovaného s velkou vervou a entusiasmem zejména početnou nastupující generací pop-punkových a post-indie těles z USA i britských ostrovů.

Představovat nejlepšího Dj letošního hip-hop kempu snad ani není potřeba představovat, ale kdyby přece jen někdo nevěděl o čem je řeč, stačí mrknout na stránky www.djlowa.com. Spolu s DJ Mirou, známého i z průběhu závodů, nedají gramcům pokoj dokud je z klubu neodnesou..Tak si aspoň užijte afterparty.., a třiďte odpad, jinak za rok nebude žádný sníh pro nikoho!
majkl
(Michal Gaja)
středa 7. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. City Air Contest zrušen!. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2007. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=425. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/City-Air-Contest-zrusen!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 06:47