Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Diplo, nejzásadnější producent poslední dekády konečně v Praze

Když spojí síly Boombox a Dutty Weekend, stojí to většinou za to. A letos v květnu vás čeká host více než speciální, který si tu odbude svou premiéru – Diplo!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lazer Boombox X Dutty Weekend Special
středa 4. května 2011 21:00
(konec +- čtvrtek 5. května 2011 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Wesley Pentz aka Diplo je jméno, které nějaké květnaté úvody a pr kudrlinky snad ani nepotřebuje. Úspěchy jeho bohaté kariéry mluví za něj. Od skromných začátků a prvních releasů jako člen legendary Hollertronix crew, přes kritikou uctívané debut album Florida, vydané na sublabelu Ninja Tune – Big Dada, ranné remixy pro lidi jako Kanye West, Bloc Party, Justin Timberlake, CSS a nespočet dalších se Diplo propracoval do pozice asi nejvlivnějšího a nejzásadnějšího DJe a producenta 21. století. Byl to on, kdo pomohl zglobalizovat regionální podoby taneční muziky jako brazilský Baile funk nebo angolské Kudoro. Byl to on, kdo objevil M.I.A. a kdo produkoval většinu jejich ranných věcí, včetně hymny “Paper Planes“ ověnčené nominací na cenu Grammy. A byl to on, kdo pomohl dubstepu definitivně prolomit dveře amerického trhu, když na svůj label Mad Decent upsal jeho ikonu jménem Rusko. V roce 2009 se pak spojil s houseovou producentskou legendou jménem Switch, aby spolu založili projekt Major Lazer, jehož výsledkem bylo vynikající LP Guns Don't Kill People Lazers Do, jenž okusilo vrcholky hitparád. A bodejť by ne, když na něm byla třeba ultra morda “Pon De Floor“!

A pokud máte na kontě takový úspěch, ke spolupráci s opravdovými superstars už je to jen krůček a ani kolaba s lidmi jako Laidback Luke, Busta Rhymes nebo Tiesto pak nemohou zaskočit. Zkrátka ať se na to koukáte odkudkoliv, je evidentní, že Diplo stál posledních deset let v první linii současné taneční muziky.

Na závěr ještě jednou nejlepší zpráva dne: zakroužkujte si v kalendáři středu 4.5. - to je ten den D, kdy se nejzásadnější producent a DJ jménem Diplo konečně předvede v Lucerna Music Baru v Praze.

Tiësto vs. Diplo ft. Busta Rhymes – “C'mon (Catch 'Em By Surprise)“Major Lazer – “Hold The Line“Major Lazer ft. Nina Sky – “Keep It Going Louder“

Fred
(Fred Durst)
úterý 15. 2. 2011 12:00
Durst, Fred. 2011. Diplo, nejzásadnější producent poslední dekády konečně v Praze. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2011. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4246. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Diplo,-nejzasadnejsi-producent-posledni-dekady-konecne-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:12