Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klub Lávka se představuje

Za 'pražské Watergate' je možné považovat klub Lávka. Stěží byste u nás našli klub, situovaný na luxusnějším místě - přímo pod Karlovým mostem, na břehu Vltavy, kde nejhezčí dekorace tvoří panorama Hradčan, Kampy a právě Karlova Mostu. Letos v létě oslaví Lávka už 21 narozeniny - jako bar LOVEka A´90 byla otevřena už 1.8.1990. Za ty dlouhé roky se zde konalo bezpočet akcí, jazzových a rockových koncertů, setkání, divadelních představení či hip hop akcí. Vyjma několika málo pokusů zůstala Lávka doposud nedotčena elektronickou taneční hudbou, což se změní příchodem GTFCKD párty do jejích prostor.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GTFCKD
pátek 18. února 2011 21:00
(konec +- sobota 19. února 2011 04:00)
Lávka
Praha (CZ)
Soutěžilo se o třikrát dva lupeny na skvělou klubovou noc GTFCKD, která se uskuteční v klubu Lávka v Praze 18. února!. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Lávka je zcela specifický klub, jaký jinde v Praze nenajdete. Není to jen historický vnitřní prostor, součástí klubu jsou od jara do podzimu také velké venkovní zahrady a terasy na březích Vltavy. Můžete tu nejen relaxovat přímo pod Karlovým mostem, ale třeba si i půjčit lodičku nebo šlapadlo a vyjet si na projížďku. Velkým plusem Lávky je restaurace s vynikající kuchyní. Vnitřní prostory nabízejí překrásný velký sál, určený pro divadla nebo větší akce s kapacitou na sezení až 300 lidí, pro párty je kapacita přibližně 500 lidí.


Druhý sál je menší, pro 100 až 200 lidí, nabízí příjemné salónky a zajímavý interiér. Skvělým zážitkem je samozřejmě letní terasa a zahrady, vlastně jeden velký luxusní chill-out. Celý klub je zajímavě členitý a pestrý, můžete zde korzovat a objevovat nová zákoutí, výhledy na Vltavu a pražské památky, stejně jako si příjemně popovídat s kamarády. Zajímavostí je v srpnu konaný festival Lávka River Stage, kdy se na vodním pontonu odehrává divadlo a různá vystoupení za obrovského zájmu tisícovek lidí.


Budeme rádi, když přijmete naše pozvání 'objevit' klub Lávka na GTFCKD párty, která zde od 18.2.2011 našla svůj nový domov. Prvním hostem bude velmi oblíbený DJ, producent a performer Corvin Dalek. GTFCKD párty zde poté můžete čekat ještě několikrát ročně a vždy bude hostem někdo z oblíbených.


Uvidíme se na Lávce!
GTFCKD TEAM
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 14. 2. 2011 12:00
Prachař, Štěpán. 2011. Klub Lávka se představuje. Vychytané.cz. [Online] 14. 2. 2011. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4236. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klub-Lavka-se-predstavuje
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:21