Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David KOLLER bude křtít Teď a tady

Jeden z nejuznávanějších českých hudebníků David Koller připravil pro své fanoušky přibližně dvouhodinový koncert spojený s křtem jeho novinkového alba „Teď a tady“. Odehraje se 5.května v pražském KC Vltavská od 20 hodin. Moravský křest si pak David Koller s kapelou užije již 14. dubna v brněnském Semilassu. Následovat budou koncerty i v dalších českých a moravských městech.
Přidat na Facebook
Novinka „Teď a tady“ se setkala s vřelým přijetím u českých hudebních kritiků. „Ono totiž najít u nás nějakou paralelu ke Kollerovu hledání není tak snadné. Můžeme ovšem s klidným svědomím zmínit Davida Bowieho či Petera Gabriela, to pokud mluvíme o těch skutečně slavných.“ tvrdí v Lidových novinách Josef Rauvolf a dodává: „Díky spolupráci všech zúčastněných, tak vzniklo album současného popu, přitom dostatečně alternativní, aby potěšilo i milovníky složitější hudby, ukotvené v tradici, zároveň však hledící dopředu.

Ondřej Fencl v magazínu E15 tvrdí: „Teď a tady je vrstevnatá, zvukově precizně ošetřená nahrávka plná neklidně bublavých zvuků v pozadí a zvláštních rytmů.“ V rámci koncertů se s Kollerem na pódiu objeví hned sedm dalších vynikajících muzikantů: Marta Marek Minárik - basa, Michal Pelant - kytara a zpěv, Michal Nejtek - klávesy, Tomáš Marek - bicí a zpěv, Miroslav Chyška - kytara, Víťa Halška - percussion a Adam Koller - percussion.

V únoru David Koller se svojí kapelou vystoupí v následujících městech:

19.2. Dům kultury , Ústí nad Labem
21.2. Rock & Roll Garage, TV pořad Ladí neladí, Ostrava
22.2. Dům kultury, Litoměřice
23.2. Malá sportovní hala, TV Andělé, Praha

Linx:
www.davidkoller.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 15. 2. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. David KOLLER bude křtít Teď a tady. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2011. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4235. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-KOLLER-bude-krtit-Ted-a-tady
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:02