Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Young Gods vyprodávají sály, v Meziříčí ještě lístky jsou

Hudební událost roku – tak se na Valašsku mluví o blížícím se vystoupení švýcarské formace The Young Gods ve Valašském Meziříčí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Young Gods
pondělí 14. února 2011 20:00
(konec +- úterý 15. února 2011 03:00)
M-Klub
Valašské Meziříčí (CZ)
Dosavadní průběh koncertní šňůry, v rámci které Mladí bohové do Meziříčí zavítají, zatím ukazuje, že o jednu z nejvýznamnějších akcí letoška zřejmě opravdu půjde. „Turné začalo v Portugalsku 30. ledna. Úvodní koncert v Lisabonu byl okamžitě vyprodán, proto na stejném místě neplánovaně zahráli ještě jednou o den později,“ uvedl produkční meziříčského M-klubu David Schwager.
Do České republiky se skupina dostane po řadě koncertů ve Francii, poslední zastávkou před Valašským Meziříčím pak budou slovenské Košice. „V Česku mají naplánováno pět koncertů, na Moravě ale zahrají jen u nás a v Brně,“ doplnil Schwager. Meziříčský koncert se odehraje v sále tamního Kulturního zařízení v Zámku Žerotínů v pondělí 14. února. „Vstupenek je ještě poměrně dost, všichni zájemci by se do sálu měli bez potíží dostat. Ale doporučuji koupit lístek v předprodeji nebo on line na našich webových stránkách. To znamená jistotu,“ podotkl mluvčí Kulturního zařízení Lukáš Martinek.

The Young Gods na Valašsku zahrají především skladby z nového alba Everybody knows, kvůli kterému vlastně toto evropské turné pořádají. „Rozhodně ale nebude chybět průřez celou jejich tvorbou. Vždyť hrají už 25 let,“ připomněl Schwager.
Kapelu tvoří frontman a kytarista Franz Treichler, klávesista Al Comet a perkusista Bernard Trontin. Plnoprávným členem formace se nedávno stal i Vincent Hanni. Treichler založil The Young Gods v roce 1985 v Ženevě po tři roky trvajících experimentech s elektronickou hudbou. Zvuk kapely vznikl spojením punkrocku, samplů a industriálních hluků, to vše podbarvují temné texty ve francouzštině nebo angličtině. Nejznámější alba, která kapela vydala, jsou L'Eau Rouge, Play Kurt Weill a TV Sky.

„Nenechej rutinu, aby byla tím nejlepším, co ze sebe dostaneš. Vždy jdi dopředu.“ To je heslo, kterým se The Young Gods po celou dobu své umělecké tvorby řídí. Jestli se jim to daří, mohou lidé ve Valašském Meziříčí zjistit 14. února od osmi hodin večer.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 10. 2. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Young Gods vyprodávají sály, v Meziříčí ještě lístky jsou. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2011. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4222. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Young-Gods-vyprodavaji-saly,-v-Mezirici-jeste-listky-jsou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 18:29