Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vedení Roxy se oficiálně vyjadřuje ke znovuotevření klubu

Tisková zpráva Jaroslava Stanka, jednatele společnosti 10:15 Management s.r.o.: "S potěšením oznamujeme, že klub ROXY znovu otevře své dveře veřejnosti již tento čtvrtek 10. února. Po více než měsíční odmlce se tak do Dlouhé ulice opět navrátí přední čeští i světoví DJové a DJky, hudební kapely a VJové. Naplánovaný únorový program zahájíme akcí Cannabis Cup, kterou spolupořádáme s týdeníkem Reflex a v rámci níž v prostorách našeho klubu vystoupí mimojiné Dj A-Skillz, polovina britského dua Krufty Kuts nebo Jan P. Muchow z Ohm Square alias DJ Jan 2 ."
Přidat na Facebook
"Jsme přesvědčeni, že hudební kluby jako je Roxy zprostředkovávají obyvatelům Prahy specifický typ společenského vyžití, nepochybně proto patří do samého centra města a nikoli pouze na periferie. Své přesvědčení opíráme o obecně uznávané odborné urbanistické koncepce. Zároveň jsme toho názoru, že samotná přítomnost podniků tohoto typu v centru Prahy zvyšuje konkurenceschopnost našeho hlavního města oproti kulturně atraktivním metropolím ostatních evropských států.


Všem našim příznivcům bychom rádi upřímně poděkovali za podporu, kterou nám projevovali po celou dobu uzavření klubu.

Nyní děláme maximum pro to, aby program našeho klubu byl i nadále jedinečným zdrojem kulturních zážitků pro co nejširší spektrum návštěvníků: 18. února uvádíme ojedinělou drumandbassovou akci Hospitality s účastí britských producentů High Contrast a Netsky, tradičních oblíbenců pražského publika. Pár dní na to, 21. února , představíme v rámci zavedeného konceptu Freemondays dvě punkrockové kapely z Kalifornie.


V březnu v Roxy oslaví první narozeniny především mládším publikem oblíbená klubová noc Vibrator, pro kterou dramaturg a rezidentní DJ Tvyks pečlivě vybírá zástupce aktuálních subžánrů elektronické hudby, na prvním letošním vydání 12. března vystoupí Ramadanman aka Pearson sound. Dále 22. března přivítáme kanadské hvězdy progressive-metalu The Devin Townsend Project. S potěšením také uvádíme v České republice premiérové vystoupení populární indide-popové kapely Belle&Sebastian ze skotského Glasgow, v Roxy zahrají 18. dubna.


Pro další aktuální informace o dění v klubu Roxy sledujte náš web a oficiální profily na sociálních sítích.

Za tým Roxy

Jaroslav Stanko"
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 9. 2. 2011 10:00
Prachař, Štěpán. 2011. Vedení Roxy se oficiálně vyjadřuje ke znovuotevření klubu. Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4220. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vedeni-Roxy-se-oficialne-vyjadruje-ke-znovuotevreni-klubu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 02:06