Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

1. neinvazivní klinika YES VISAGE slavnostně otevřela svůj nový salon

Salon YES VISAGE je v České republice první a jediná neinvazivní klinika, která nabízí estetické, zeštíhlovací a laserové zákroky. Svůj nový pražský salon otevřela YES VISAGE 3.února 2011 v ulici Mánesova 28 za účasti mnoha známých osobnosti. Mezi nimi byli Jana Bobošíková, Martina Dvořáková, Hana Mašlíková, Martina Gavriely, Eliška Bučková a další. Souběžně s novým prostorem nabízí salon YES VISAGE i revoluční novinky v rámci neinvazivní estetické chirurgie. Přichází například s novým převratným přístrojem z USA pro neinvazivní liposukci metodou zmražení tukových buněk bez skalpelu a bez řezání. Salon rovněž představuje nový přístroj na neinvazivní facelift, opět bez operace a skalpelu. Oba přístroje jsou v České republice používány výhradně v salonu YES VISAGE a pokřtít je přišly top modelka Simona Krainová a herečka Alice Bendová. Slavnostním otevřením salónu provázela spisovatelka Halina Pawlowská.
Přidat na Facebook
Salon YES VISAGE rozšiřil své prostory a služby
Od 3. února najdete salon YES VISAGE v nových prostorech v centru Prahy. Důvodem stěhování bylo rozšíření prostoru kliniky, kde se nyní může vykonávat každý zákrok a specifická služba v separátní místnosti. „V novém a větším salonu nabízíme našim zákazníkům rozšířené služby o estetickou dermatologii, laserové zákroky a novinky v oblasti formování postavy. Účinně a bezpečně zkrášlujeme a formujeme postavu a pleť bez operací, skalpelu, bolestí a jizev pomoci moderní techniky“, říká výkonný ředitel salonu YES VISAGE, Michal Tvrdý. Vedle nabídky nových služeb a prodloužení otevírací doby, navýšil salon YES VISAGE svůj stav vysoce kvalifikovaného a profesionálního personálu o tři nové lékaře. Salon YES VISAGE si díky svým prokazatelným výsledkům získal velmi rychle spokojené zákazníky, kteří oceňují jak odborné dovednosti kliniky, tak i její příjemné prostředí. „Spokojenost našich zákazníků vyústila v loňském roce v otevření nových poboček v Ostravě a Brně, které se rovněž těší veliké oblibě“, dodává výkonný ředitel salonu YES VISAGE, Michal Tvrdý.

Mráz vás bezbolestně zbaví přebytečných tukových buněk
Unikátní přístroj pro neinvazivní liposukci metodou zmražení vznikl jako revoluční novinka v USA, a to na základě výzkumu dvou profesorů z Harvardu a specializovaného týmu lékařů. V České republice tímto přístrojem disponuje pouze salon YES VISAGE. Stroj funguje na bázi vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí a odstraní tukové buňky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Tato revoluční technologie je výraznou alternativou k chirurgickému zákroku, a to za účelem odstraňování tukových polštářku. Přístroj se dokáže efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích. Jedná se o aplikaci vakua, které se přikládá na kůži po dobu až jedné hodiny, kde způsobuje ochlazení tukových buněk. Ochlazení spouští apoptózu, při níž tukové buňky pomalu odumírají, což vede k redukci tuku, která se projeví nejviditelněji přibližně za dva měsíce. Po jediné aplikaci garantuje salon YES VISAGE úbytek již 25% tukových buněk. „Jedná se o proces kryolipolýzy, což je inovativní technologie vyvinutá k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk s impozantními výsledky, přičemž výsledky jsou konzistentní a prokazatelné. Jedná se o převratný a doposud nejúčinnější bezbolestnou "liposukci" vůbec. Navíc odstraněné tukové buňky jsou pryč, a jakmile klient dosáhne stabilní hmotnosti, je výsledek trvalý,“ říká MUDr. Pavel Boček, jenž je specialistou ve Fakultní nemocnici Motol a vyhledávaným odborníkem.

Facelift bez injekcí a jehel
New Age Facelift je název dalšího nového přístroje, který salon YES VISAGE představuje ve svých nových prostorech od začátku února. Opět se jedná o jedinečný přístroj v České republice, který zajišťuje neinvazivní facelift bez operace a bez skalpelu. Nový přístroj umí kromě nápravy a zpevnění stárnoucí a povadlé kůže také účinně odstranit drobné vrásky a omladit bez injekcí a jehel. Jedná se tak o dokonalejší nápravu poškozených kolagenových vláken a podporu vzniku vláken nových, což má za následek zpevňování pokožky a redukci povadlé kůže s větším pohodlím a snadností. Kůže na obličeji tak vypadá více vypnutá a mladší. Rovněž dochází i k redukci podbradku. Klinické studie dokázaly, že New Age Facelift nejen vrátí čas o 5 až 10let, ale zároveň je to také prevence proti stárnutí na dalších deset let, jelikož termické vlny o určité specifické délce aktivují a nastartují tvorbu nového podkožního kolagenu a elastinu. Je tak již zbytečné uchylovat se k mnohdy nepřirozeně vypadajícím zákrokům plastické operace.

Služby salonu YES VISAGE si oblíbily i známé tváře českého showbusinessu, jako například Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová, Martina Gavriely, Halina Pawlowská, Marta Jandová, Agáta Hanychová, a další.

Bližší informace k službám salonu YES VISAGE a k ceníku naleznete na:
http://www.yesvisage.cz/

Zdroj: TZ Blue Gekko PR
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 7. 2. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. 1. neinvazivní klinika YES VISAGE slavnostně otevřela svůj nový salon. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4213. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/1.-neinvazivni-klinika-YES-VISAGE-slavnostne-otevrela-svuj-novy-salon
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:25