Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Jarním Sázavafestu zahraje Tomáš Klus, Charlie Straight

V pražském Kulturním centru Vltavská se 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest
Přidat na Facebook
Který návštěvníky jaksepatří navnadí na Sázavafest letní. Ten proběhne ve dnech 4. - 7. srpna 2011 v Benešově u Prahy.

Mezi hlavní hvězdy Jarního Sázavafestu se zařadí inteligentní písničkář Tomáš Klus nebo třinečtí Charlie Straight, vítězové mnoha respektovaných hudebních soutěží (Anděl, MTV).

Zahájení večera letos připadne na funky hip-hopovou kapelu Bad Ass Honkies, po níž nastoupí pražská elektronická čtyřka Lakeside X. Ta také v rámci akce pokřtí a v premiéře uvede svůj nový klip k ústřední písni celovečerního dokumentu Zneužívaný režisérky Ivanny Benešové. Hrdinou filmu je třicetiletý Filip Zahradil, který byl v dětství sexuálně zneužívaný vlastní matkou. Dokumentární film plný násilí, sexu a neuvěřitelných životních přešlapů, přijde do kin letos na jaře.

Namísto dříve oznámeného projektu Neruda, v němž se spojil Roman Holý s Matějem Ruppertem, se na jevišti ukáže zpěvák Michal Hrůza. Ten v loňském roce odjel úspěšnou šňůru k desce „Napořád“ vydané na podzim roku 2009.

Jako další interprety fanoušci uvidí například bývalou zpěvačku Tiché dohody Blanku Šrůmovou, která připomene největší hity této legendární skupiny, svérázného Rudu z Ostravy, jejž na Jarním Sázavafestu doprovodí bubeník Ladislav Machú na africký nástroj jumbe. „Fanoušci se můžou těšit na best of Ruda z Ostravy,“ slibuje zpěvák a dodává: „Nebudou chybět skladby jako Nuda, Fajna Mama, Hepy Kurde nebo aktuální pecka Tata zvrací, ke které finišuje videoklip.“

Na závěr večera zahraje na hlavní scéně indie popová kapela Nano, která do své hudby vložila prvky elektroniky. „Bude se jednat o naprosto premiérové vystoupení tohoto hudebního projektu,“ říká ředitel festivalu Pavel Kloupar

Na druhé scéně KC Vltavská budou návštěvníci moci spočinout u promítání inteligentních filmů v rámci charitativního projektu Oči otevřený. V připravovaném pásmu se objeví snímek Home fotografa Yanna Arthuse Bertranda, komentovaný Zdeňkem Svěrákem. Na programu je také dokument Pozemšťané americké ekologické organizace Earthlings nebo jedinečné dílo Baraka - Odysea země režiséra Rona Frickeho.

Předprodej vstupenek na Jarní Sázavafest začíná 1. února. Lístky budou k dostání v sítích Ticketpro a Eventim za cenu 190 Kč + poplatky, na místě pak za vstup zaplatíte 250 korun.

Kompletní program Jarního Sázavafestu naleznete na www.sazavafest.cz .

winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 4. 2. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Na Jarním Sázavafestu zahraje Tomáš Klus, Charlie Straight . Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2011. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4202. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Jarnim-Sazavafestu-zahraje-Tomas-Klus,-Charlie-Straight-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:26