Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hudba The Chemical Brothers září v hollywoodských filmech

Kapela totiž vytvořila několik skladeb ke skvělému dramatu Černá labuť (The Black Swan) s Natalií Portman v hlavní roli.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Vzhledem k aktuálnímu mrazivému počasí pro nás „Chemici” připravili ideální pozvánku do kina. Dalším filmem, ve kterém zazní neopakovatelná hudba „chemických bratrů” je chystaný akční film Joe Wrighta Hanna, který se teprve chystá do našich kin.

Chemické filmy... i hry
The Chemical Brothers si získali filmové tvůrce svou poslední deskou „Further”, ve které kombinují filmové a hudební světy. Každá z osmi skladeb aktuálního alba má totiž k sobě navázaný malý film. Celé multimediální dílo kapela vydala prostřednictvím iTunes. Zdá se, že si kapela bere název poslední desky „Further” - tedy „vpřed“ - jako svou mantru. Po dobytí srdcí i uší fanoušků taneční hudby po celé planetě se před The Chemical Brothers otevírá i nebývalá popularita na stříbrném plátně. Tom Rowlands i Ed Simons už v minulosti dokázali, že jejich hudební počiny dodají filmu tu pravou “šťávu”. Skladby The Chemical Brothers možná znáte například ze strhujícího The Butterfly Effect, který sklidil skvělé ohlasy. „Pokud jste ještě neviděli Butterfly Effect, učitě mu dáváme pomyslnou nálapku “Open Air Festival doporučuje,” usmívá se mluvčí festivalu Václav Pavlečka. The Chemical Brothers spolupracovali také na soundtracku s tvůrci snímku filmu Tomb Raider.

Ačkoliv The Chemical Brothers se v těchto dnech chystají na turné k protinožcům - tedy do Austrálie a na Nový Zéland - my to k jejich hudbě můžeme mít jen pár kliknutí. Kapela totiž zazářila i v roli producentů soundtracku pro herní trháky, například u titulů WRC II: Extreme, Project Gotham Racing a Lumines II.

Únor - poslední měsíc s lístky za 880 korun
Pro fanoušky The Chemical Brothers a Open Air Festivalu je únor 2011 posledním měsícem, kdy mohou pořídit vstupenky za 880 korun. V rámci kapacitně omezené akce 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu je dokonce možné získat lístek na festival v přepočtu za pouhých 440 korun. Jakým způsobem lze vstupenku za tuto cenu pořídit najdete na www.o2extra.cz


Open Air Festival už má přes 6500 fanoušků
Facebook Open Air Festivalu (www.facebook.com/openairfestival) nabízí svým fanouškům řadu čerstvých informací a možnost zapojit se do diskuse, kdo že bude další letošní hvězdou multikulturního festivalu v Panenském Týnci. „Od loňského startu Facebookového profilu se nám nashromáždilo už přes 6500 fanoušků,” pochvalovala si manažerka festivalu Marie Marková. „A přátelit se s festivalem se vyplatí - za minulý rok jsme rozdali řadu hodnotných cen i vstupenek na akce, v čemž hodláme samozřejmě pokračovat,” dodala.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 4. 2. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Hudba The Chemical Brothers září v hollywoodských filmech. Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2011. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4201. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hudba-The-Chemical-Brothers-zari-v-hollywoodskych-filmech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:05