Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CITADELA - Audiovizuální zážitek v režii T SERVISu!

Již přes 10 let pro Vás několikrát do roka pořádáme party, na kterých se snažíme uspokojit všechny Vaše smysly, za pomoci těch nejmodernějších audiovizuálních technologií.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - Sven Vath & Cocoon friends
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Každá akce je tak pro nás novou výzvou a zároveň etanolem, díky kterému se pro Vás snažíme pořádat party na té nejvyšší možné úrovni. Aktuálním výsledkem této naší snahy je navázání spolupráce s nejprestižnější českou firmou T Servis, která bude, počínaje březnovou Citadelou, technicky zajišťovat veškeré party pod naší hlavičkou.Společnost T SERVIS působí na našem trhu v oblasti technického zabezpečení společenských a kulturních akcí již od roku 1992. V průběhu své existence expandovala do všech oborů této činnosti a vyprofilovala se jako největší dodavatel na trhu s nejširším rentalovým parkem v ČR. V současné době se podílí nejen na zajišťování největších českých a slovenských festivalů (Sázava Fest, Pohoda, Rock for People, Mácháč), koncertů, ale realizuje i natáčení TV pořadů, reality show a filmů.

T SERVIS nejlépe vystihuje fakt, že v těchto oblastech ročně zajistí přes 1.500 akcí.Tato společnost pracuje pouze se špičkovou technikou, důkazem budiž skutečnost, že k ozvučení používá PA a monitorový zvukový systém od firmy L´Acoustics, s nímž má bohaté zkušenosti. Značka L´Acoustics patří v současné době mezi nejkvalitnější na celosvětovém trhu a při svém vystoupení ji používají přední světoví umělci. Společnost T Servis si však nevybudovala svou dobrou pověst jen tím, že tento aparát vlastní, ale především tím, že jej obsluhují prvotřídní zvukaři, kteří dokáží celý systém naladit přesně na míru, v našem případě konkrétně pavilonu G1. Proto můžeme bez nadsázky říct, že právě na Citadele bude tato hala nazvučena nejlépe v celé své historii!Samozřejmostí je také zajištění dechberoucího světelného parku, doplněného o LEDkové stěny s vysokým rozlišením. V tomto oboru patří společnost T Servis opět mezi špičky, Citadela se tak jako první akce na Moravě bude moci pochlubit audiovizuální technikou, která byla použita na mega tanečních akcích jako jsou Transmission nebo Sensation White.

Můžeme se zároveň těšit na ty nejlepší novinky v této oblasti, neboť politikou společnosti T Servis je neustálá investice do nejmodernější techniky, díky které se stala spolehlivým partnerem pro nejvýznamnější české festivaly různých hudebních žánrů, ale také významné zahraniční akce. Ostatně kompletní výpis akcí, které firma T Servis za svou historii zajistila, naleznete zde: http://www.tservis.cz/cz/reference


Zdroj: TZ Citadela, s. r. o.

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 2. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. CITADELA - Audiovizuální zážitek v režii T SERVISu!. Vychytané.cz. [Online] 1. 2. 2011. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4194. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CITADELA---Audiovizualni-zazitek-v-rezii-T-SERVISu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:39