Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andělsky krásné a po čertech chytré finalistky zavítaly do Zlína!

Finálová desítka dívek MISS ACADEMIA ČR 2011 absolvovala v sobotu 29. ledna 2011 první společné soustředění.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA 2011
úterý 29. března 2011 20:00
(konec +- úterý 29. března 2011 22:00)
Kongresové centrum Zlín
Zlín (CZ)
Během brzkého rána se dívky ze všech koutů republiky sjely do Zlína, kde na ně netrpělivě čekali organizátoři soutěže o nej vysokoškolačku, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Finalistky byly nejprve slavnostně přivítány a seznámeny s programem celého soustředění. V zápětí na ně již čekaly budoucí módní návrhářky z Ateliéru designu oděvu, které dívkám vzaly míry a následně jim zhotoví unikátní večerní róby. V těchto modelech se finalistky předvedou na slavnostním galavečeru 29. března 2011, který proběhne v Kongresovém centru Zlín.

Dalším bodem na programu bylo focení profilových fotografií a natáčení medailonků finalistek, jež budou nosným pilířem pro připravenou soutěž s názvem MISS ACADEMIA ČR 2011 ONLINE. Ta odstartuje během prvního únorového týdne na webových stránkách www.missacademia.cz „Do hlasování o nej vysokoškolačku se můţe zapojit široká veřejnost. Všechny důležité informace budou přístupné na již zmíněné internetové adrese,“ uvedl manaţer projektu Marek Klos.

Sobotní den byl pro desítku finalistek příležitostí jak projevit své půvaby, charisma i inteligenci. Dívky měly šanci se mezi sebou lépe poznat a také se seznámit s realizačním týmem soutěţe. K dokonalé vizáži jim dopomohl tým zkušených odborníků, který se postaral o účesy i make-up. ,,Bylo to bezvadné. Těšila jsem se sem, protože už jsem několik podobných soustředění zažila. Pokaždé je to krásná zkušenost. Celý tým byl profesionální, kadeřnice i vizážistky byly ochotné a milé. Už se nemohu dočkat krásných šatů, které nám budou ušity,“ s nadšením vyprávěla jedna z finalistek. Kromě tvrdé práce si všichni zúčastnění odnášejí i mnoho zkušeností, zážitků a nových přátel.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 31. 1. 2011 11:30
Prachař, Štěpán. 2011. Andělsky krásné a po čertech chytré finalistky zavítaly do Zlína!. Vychytané.cz. [Online] 31. 1. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4191. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andelsky-krasne-a-po-certech-chytre-finalistky-zavitaly-do-Zlina!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.129s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 22:37