Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prague City Festival ohlašuje další účinkující

Hadouken, Gaslight Anthem, Support Lesbiens a Kmbl
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague City Festival
čtvrtek 23. června 2011 15:00
(konec +- pátek 24. června 2011 03:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Na Prague City Festivalu, který se uskuteční 23.června na pražském Výstavišti, přijedou i našemu publiku dobře známí britští Hadouken a americká rocková skupina Gaslight Anthem.
Českou scénu budou nově reprezentovat také Support Lesbiens, kteří zde prvně představí i své nové album (plánované na září) a Indy se svým právě vydaným sólovým projektem KMBL.

Vstupenky na Prague City Festival jsou stále ještě k zakoupení za pouhých 590,- Kč v Ticketpro.

Hadouken
Skupina Hadouken se českému publiku přestavila osobně již dvakrát – v roce 2008 na Planet Festivalu v Táboře a jen o rok později na Rock For People. Jejich jméno začala celá Evropa skloňovat v roce 2007 ještě před vydáním jejich první dlouhohrající desky. Stačily k tomu tři singly následované remixy skladeb od Bloc Party, Klaxons či rapera Plan B a na „senzaci roku“ bylo zaděláno. „Je to nejúžasnější, nejnepředstavitelnější a nejnezničitelnější nová kapela na světě“ pěl na mladičké Hadouken chválu hudební časopis NME a skupina naděje do ní vkládané svým debutovým albem Music For An Accelerated Culture opravdu potvrdila. Podruhé a zatím naposledy se ohlásila vloni s deskou For The Masses.

The Gaslight Anthem
Čtveřice Gaslight Anthem pocházející z New Jersey debutovala teprve před čtyřmi lety deskou Sink Or Swim. K dnešními dnu však mají na svém kontě již alba tři a účast na nahrávce vzdávající poctu Johnnymu Cashovi - All Aboard! A Tribute to Johnny Cash.
V roce 2007 hostovali na turné Social Distortion a následně byli zvoleni předskokanem Bruce Springsteena na koncertě v Hyde Parku.
V roce 2008 se stali první kapelou, kterou dal renomovaný hudební časopis Kerrang! na titulní stranu, aniž by o ní dříve napsal jediné slovo. Vysvětlil to prohlášením „Tohle je kapela, o které v roce 2008 ještě hodně uslyšíme“.
O rok později se Gaslight Anthem na festivalu v Galstonbury znovu setkali s Brucem Springsteenem a společně si zazpívali v rámci obou koncertních setů.
Springsteen se ke kapele připojil v písni The 59 Sound, zpěvák Gaslight Anthem Brian Fallon mu to ještě téhož večera oplatil hostováním ve skladbě No Surrender.

Support Lasbiens
Stálice české hudební scény - skupina Support Lesbiens brzy zahájí přípravy nového alba, jehož vydání plánuje na září tohoto roku. Už na konci jara by však měl být ke slyšení pilotní singl, který Support Lesbiens v koncertní premiéře představí právě na Prague City Festivalu.

Indy – Kmbl
Andre aka Indy z dua Indy a Wich právě uvedl na náš trh svůj sólový projekt KMBL, na kterém spojil síly s bubeníkem Clou – Raem. Eponymní album přináší i řadu hostů z elity českého a slovenského hip hopu jako – Oriona, Vladimira 518, LA4, Vece, Zverinu, Jamese Cola nebo Kata.

Prague City Festival pořádá agentura Punx Not Dead.


winslayer
(Lukáš Plaček)
neděle 30. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Prague City Festival ohlašuje další účinkující. Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prague-City-Festival-ohlasuje-dalsi-ucinkujici
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:58