Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Předprázdninovou nudu v Praze rozvíří nový festival

Obří venkovní scénu a řadu indoorových pódií, nepřetržitý proud zahraničních umělců, zábavu až do rána a maximální komfort pro návštěvníky slibuje první ročník Prague city festivalu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague City Festival
čtvrtek 23. června 2011 15:00
(konec +- pátek 24. června 2011 03:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Obří venkovní scénu a řadu indoorových pódií, nepřetržitý proud zahraničních umělců, zábavu až do rána a maximální komfort pro návštěvníky slibuje první ročník PRAGUE CITY FESTIVALU, který 23. června promění holešovické Výstaviště v unikátní festivalovou zónu.

Zatímco všechny evropské metropole mají své festivaly, z nichž mnohé svojí reputací překročily hranice města i země, Praha v tomto ohledu pokulhává. „Tento stav chceme změnit a vytvořit příjemný, dobře zajištěný a progresivní mejdan za rozumnou cenu“ přibližuje záměr projektu Prague City Festival (www.cityfestival.cz) ředitel pořádající agentury Punx Not Dead Borek Jiřík, který v uplynulých letech přivezl do Prahy takové hudební veličiny jako Radiohead, Green Day, Faith No More, Massive Attack, Morrisseyho, Toma Waitse nebo ZZ Top.

Hlavní scéna bude umístěna na Bruselskou cestu, která, se právě díky koncertům kapel Radiohead a Green Day, stává mezinárodně populární destinací a pojme až 20 000 návštěvníků. Po jejím ukončení v pozdních hodinách se rozjede party v přilehlých prostorách, především pak v pravém křídle Průmyslového paláce, jež bude končit až nad ránem.

„Ačkoliv něco takového pochopitelně nelze vybudovat „přes noc“, už při přípravě prvního ročníku se snažíme o maximálně zajímavý line-up, který bude atraktivní jak pro české publikum, tak pro zahraniční turisty, o jejichž účast budeme aktivně usilovat“ dodává Jiřík.

Seznam účinkujících, včetně hlavních hvězd, bude nyní zveřejňován postupně po dobu následujících dvou měsíců. Se zahájením předprodejů ale pořadatelé nabízejí první ochutnávku z multižánrového programu. A sice newyorské gypsy-punkery GOGOL BORDELLO, jejichž poslední koncert v Pražské Incheba Aréně byl beznadějně vyprodán a jednu z nejlepších živých show současnosti v podání welšské reggae-metalové skupiny SKINDRED.

Vstupenky budou od zítra exkluzivně k dostání v síti Ticketpro. Prvních 500 lístků bude možné zakoupit za pouhých 590,- Kč a následně se cena zvedne na 790,- Kč.

Více informací na:
www.ticketpro.cz
www.cityfestival.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 1. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Předprázdninovou nudu v Praze rozvíří nový festival. Vychytané.cz. [Online] 1. 1. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4187. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predprazdninovou-nudu-v-Praze-rozviri-novy-festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:26