Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prague City Festival přiveze House of Pain s Everlastem !

Vedle již zvěřejněné nejlepší britské koncertní kapely současnosti Skindred a u nás velmi populárních gypsy punkáčů Gogol Bordello odkrývá festival další jména
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague City Festival
čtvrtek 23. června 2011 15:00
(konec +- pátek 24. června 2011 03:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Program nabídne také legendu amerického hip hopu, která se vloni po čtrnácti letech vrátila na scénu - HOUSE OF PAIN. Skupina v čele s charismatickým EVERLASTEM vystoupí na Prague City Festivalu v rámci jubilejního turné, kterým bude po celý příští rok slavit 20.výročí jejího vzniku.

Publikum a vyznavači folk – skate - punku si přijdou „na své“ i při vystoupení irsko-amerických FLOGGING MOLLY, kteří svojí nevídaně energickou show potešili české publikum už vícekrát a jejichž popularita prudce vstoupá.

Pořadatelé festivalu mysleli i na oblíbené ska, které každému festivalu dodá na nespoutané atmosféře a při němž se návštěvníci mohou pořádně roztančit. Ska-punk a reggae v netradiční úpravě nabídne nejlepší makedonská skupina první dekády tohoto století – u nás rovněž dobře zavedení SUPERHIKS, kteří se mezinárodně proslavili ska úpravou rock'n'rollové klasiky Ace Of Spades od Motorhead. Mezi její největší slavné fanoušky patří Manu Chao, který si je nejednou přizval na koncert.

Superhiks však nebudou jediným zástupcem ska. Jelikož se Prague City Festival inspiruje v tom, jak dělat velké mejdany „na západě“, rozhodli se jeho organizátoři pro přizvání populárního plzeňského souboru TLESKAČ.

„Potvrzení dalších kapel je na spadnutí, budeme návštěvníky průběžně informovat“ sděluje za pořadatelskou agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík.

Brány Prague City festivalu, který si klade za cíl vytvořit v Praze progresivní a dobře zajištěný festival za rozumnou cenu, se otevřou 23.června kolem poledne, kdy se s nástupem prvních kapel rozezní obří scéna umístěná na Bruselské cestě. Po ukončení programu na hlavním pódiu se v pozdních hodinách rozjede party v přilehlých prostorách, především pak v pravém křídle Průmyslového paláce, jež bude končit až nad ránem.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro. Z limitované edice lístků za 590,- Kč zbývá již posledních pár kusů, po jejich vyprodání se cena zvedne na 790,- Kč. Organizátoři nyní rovněž zahajují předprodeje v Polsku, Maďarsku a Chorvatsku v tamních pobočkách sítě Ticketpro, které je exkluzivním podejcem vstupenek i pro Českou a Slovenskou republiku. Brzy bude následovat ještě spuštění prodejů v Německu a Rakousku. „Rádi bychom byli i prvním českým festivalem, který se aktivně promuje ve Velké Británii. Věříme, že Praha bude v brzké budoucnosti atraktivní festivalou destinací“ dodává o plánech týkající se mezinárodního promotion akce Borek Jiřík.
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 29. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Prague City Festival přiveze House of Pain s Everlastem !. Vychytané.cz. [Online] 29. 1. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4186. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prague-City-Festival-priveze-House-of-Pain-s-Everlastem-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 01:55