Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nová série Balkan Beats Party v pražském KC Vltavská

Mahala Rai Banda, Besh o´droM, Di Grine Kuzine, Boban i Marko Marković Orkestar a Shantel & Bucovina Club Orkestar
Přidat na Facebook
Jejich hostitelem se stane berlínský DJ Robert Soko, jehož divoké večery s živými hosty slaví úspěch nejen v Německu, ale i v Paříži, Budapešti, Aténách či Londýně. Série začne 13. května s rumunskou dechovkou Mahala Rai Banda a bude pokračovat 23. června s maďarskými pankáči Besh o´droM jako součást Prague City Festivalu, 23. září s berlínskými Di Grine Kuzine, 27. října nejlepší srbskou dechovkou Boban i Marko Marković Orkestarem a zakončí jej 8. prosince hostování německého hudebníka Shantela a jeho Bucovina Club Orkestaru. Před a zejména po koncertu každé kapely zahraje mix toho nejlepšího z balkánské hudby hostitelský DJ Robert Soko.

Vstupenky na všechny večery jsou již nyní v prodeji v cenách od 330 do 460 Kč v síti Ticketpro. K dostání je také zlevněná permanentka za 1770 Kč na všechny koncerty (návštěvník ušetří 300 Kč, pokud by si kupoval všechny koncerty zvláště), na party 23. června mají návštěvníci Prague City Festivalu vstup zdarma. Balkan Beats Party Praha pořádá punx not dead. Více informací na: www.punxnotdead.cz nebo www.cityfestival.cz .
Mahala Rai Banda – 13. května, KC Vltavská

Divoká dechovka z rumunských ghett a předměstí, která míchá tradiční muziku s orient popem, katalánskou rumbou, reggae, manele i roma popem. Spojuje houslisty a cimbalisty z vesnice Clejani, proslavené po celém světě skupinou Taraf de Haidouks, a dechaře ze Zece Prajini, odkud pocházejí Fanfare Ciocarlia.
www.mahala-rai-banda.com


Besh o´droM – 23. června, KC Vltavská (součást Prague City Festivalu, jeho návštěvníci mají vstup zdarma)
Maďarští balkánští pankáči, kteří rozpohybují každého. Čerpají z romské, transylvánské, židovské, arabské, bulharské, rumunské i řecké hudby, míchají živé nástroje – cimbál, orientální bubny, saxofony, kytary - i elektroniku. Jejich jméno znamená v jednom z romských dialektů „jet po cestě“.
www.beshodrom.hu


Di Grine Kuzine – 23. září, KC Vltavská
Hudba z divokého srdce Evropy, z Berlína, která spojuje balkánskou dechovku s klezmerem. Ale občas zaslechnete i Manu Chaa, latino groove, ska či surf rock. Hlavní je však pro ně zábava – jejich i diváků.
www.kuzine.de


Boban i Marko Marković Orkestar – 27. října, KC Vltavská
Nejuznávanější srbská dechovka s nejlepším trumpetistou, kterého Srbsko mělo v posledních dvaceti letech. Právě Boban Marković Orkestar hrál na soundtracku filmů režiséra Emira Kusturici „Arizona Dream“ a „Underground“.
www.bobanandmarkomarkovic.com


Shantel & Bucovina Club Orkestar – 8. prosince, KC Vltavská
Koncertní verze divokého mixu elektroniky a balkánské hudby, kterým se Shantel proslavil na svých tanečních party. Shantel, držitel prestižní ceny BBC Radio 3 Awards for World Music, proslul především jako jeden z prvních DJ, který zremixoval písně rumunských, srbských či makedonských kapel. Jeho repertoár navíc tvoří vlastní melodické skladby jako vystřižené z globální evropské tančírny.
www.bucovina.de

winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 28. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Nová série Balkan Beats Party v pražském KC Vltavská. Vychytané.cz. [Online] 28. 1. 2011. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4185. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nova-serie-Balkan-Beats-Party-v-prazskem-KC-Vltavska
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 00:31