Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Markus Schulz představuje nové album!

Zatímco ročníky 09 a 10 byly zaměřeny na tanečníky v Severní Americe, série 2011 vrací Markuse Schulze a jeho taneční pouť zpět do Evropy – do jejích metropolí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Markus Schulz Prague´11
sobota 12. února 2011 21:00
(konec +- neděle 13. února 2011 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Na rozdíl od minulé návštěvy v roce 2008 „Amsterdam“, nás tentokrát tato série zavede východněji a to do města, které patří ke skvostům celé Evropy…

Poté co v listopadu zahrál v Česku na Transmissionu – s názvem Future Cities, pustil se Markus Schulz do práce na novém a ojedinělém tanečním albu, které je vytvořeno pouze pro „Prahu“ a měsíc před tím než s ním roztančí pražské publikum, nám odhaluje svůj tracklist.

Stejně tak jako jeho tvůrce, tak i „Prague11“ nás provede mnoha rozličnými styly a žánry; z temnějších uliček deep a tech housu vyjdeme ven, dostaneme se do stylu progressive, budeme pomalu stoupat k melodickým setům s vokály, až dorazíme na samý vrchol, kde nás rozdrtí force trance.Jako předehra nás navnadí mírný set Mikulas, (s odkazem na Prahu a její souřadnice ‘50.05°N, 14.28°E’). Od té chvíle nás album „Prague11“ nenechá vydechnout, úplně nás rozdovádí a doslova se protančíme 27 našlapanými tracky. Na prvním disku nás naladí pravidelné rytmy Eelke Kleijn’s ‘Monkey Movin’ a téměř nadpozemské rytmy Mike Saint-Jules’ ‘Crossing Planets’, které uvolní místo divočejšímu stylu Snatt & Vix’s ‘Warp Drive’ a housovějším setům jako například Wippenberg’s ‘Phoenix’.

Samozřejmě zde nebudou chybět ani nejnovější sety od mistrů Coldharbour, včetně nových věcí od Rex Mundi, Mike Foyle a Grube & Hovsepian. Ani na ty, kteří mají rádi rychlejší a divočejší tempo, není zapomenuto. Sety s názvy Klauss Goulart ‘Turbulence’ & Skytech’s ‘Sirens’ vám napoví, co za jízdu vás teprve čeká.

Kompletní seznam “Prague11”

Disc 1:
01. Mikulas - Praha
02. Eelke Kleijn - Monkey Movin’
03. Khomha - Rainy in the Night
04. The Space Rockerz - Get Down City
05. Mike Saint-Jules - Crossing Planets (Basil O'Glue Remix)
06. Saint-X - Bounce
07. Norin & Rad - Segarra
08. Rex Mundi - Sandstone
09. Tucandeo - Lockdown (Big Room Mix)
10. DNS Project featuring Madelin - Another Day
11. Danilo Ercole - Below the Equator Line (Basil O'Glue Remix)
12. Snatt & Vix - Warp Drive
13. Pobsky - Dark Cloud (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
14. P.A.F.F. - Conductor of Death
15. Wippenberg – Phoenix

Disc 2:
01. Mikulas - 50.05°N, 14.28°E
02. Skytech - Sirens
03. Aerofoil - Caress 2 Impress (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
04. Erick Strong - Hearts Inside
05. Snatt & Vix featuring Alexandra Badoi - Cold Shower (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
06. Aaron Camz - Room to Breathe
07. Beat Service - Outsider
08. Mike Foyle presents Statica - Forty Fathoms
09. Thomas Cresine - Morse Code
10. Rex Mundi - Valley of Dreams
11. Grube & Hovsepian - Invisible
12. Klauss Goulart - Turbulence
13. Hammer & Bennett - Lost
14. Mr. Pit - BackstageCo předcházelo: 6. listopadu 2010, na závěr svého vystoupení v rámci akce Transmission – Future Cities, zvedl Markus Schulz nad hlavu plakát a ukázal jej svým fanouškům. Okamžitě ho přenesly kamery na plátna O2 arény. Plakát zobrazoval projekt „Prague11“ a Schulz tím oficielně oznámil, že Praha bude jedním z měst, které zahrne do své kompilace v roce 2011.

Schulz je s Prahou spoután silným poutem. V posledních pěti letech zde vystupoval dvakrát ročně. Díky tomu byl svědkem obrovského nárůstu popularity stylu trance a progressive – Markus to ohodnotil jako „naprosto výjimečné“.

Dále toto dění komentuje slovy: „ Pro DJ je takovýto rozmach klubové muziky, ať už jakéhokoliv stylu, něco, co ho dokáže pořádně povzbudit. Za pět let co jezdím do Prahy a i do jiných východoevropských měst, třeba v Polsku či Ukrajině, je pro mě obrovským zážitkem, když mohu pozorovat, jak se tato hudba v těchto oblastech rozmáhá. Pro mě osobně „Prague11“ reflektuje nejenom mé zážitky z Prahy typu teď a tady, ale odráží mé působení v České republice celkově. Svou roli sehrála místa jako klub Mecca, supermoderní SaSaZu či gigantická O2 aréna, kde se konala Transmission. Klubová scéna pozvedla trance a progressive mimo své hranice na zcela jinou úroveň a já tomu všemu jen nastavuji zrcadlo.“

Poté co v září popáté Schulz vystoupil na akci Transmission, strávil šest týdnů cestováním po světě a hledáním toho nejlepšího co může současná elektronická hudba nabídnout, aby vytvořil ten nejlepší profil pro své Pražské vystoupení. 11. února nám představí své sety a následujícího dne se vrátí do našeho města se svou výjimečnou party v krásném klubu SaSaZu. Kompilace Prague ´11 je nyní dostupná na www.curepink.cz a bude možno ji zakoupit i během akce v klubu SaSaZu.

Více informací naleznete na www.markusschulz.com a www.unitedmusic.cz


Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 27. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Markus Schulz představuje nové album!. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4183. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Markus-Schulz-predstavuje-nove-album!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:15