Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oficiální warm-up parties k Trancefusion za účasti světových hvězd!

Produkce TRANCEFUSION párty, která se bude konat dne 30. dubna 2011 v Praze v Průmyslovém Paláci, se rozhodla pro uspořádání dvou oficiálních Warm Up Párty v Praze a Ostravě.
Přidat na Facebook
A obě zmíněná města se během jednoho víkendu mohou těšit na pořádnou dávku světových hvězd na poli trance hudby. Pátek 11. března bude patřit Ostravě a vyhlášenému klubu Fabric, v sobotu 12. března se pak celá posádka přesune do Prahy, kde to večer rozpálí v klubu SaSaZu. A na koho se můžete tyto dva dny těšit? Line up bude pro obě noci naprosto shodný, aby ani jedna z lokalit nebyla o někoho ochuzena.

Svou českou premiéru a hned dvakrát si odbudou MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné - megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také.

Další mezinárodní hvězdou, která na víkend zamíří do Čech, je holandský producent FIRST STATE, jehož mnohé světové hity rozhodně nebudou českému publiku neznámé. Sander se na svojí návštěvu ČR hodně těší a věříme, že vás rozhodně nezklame!

Českou scénu na této edici zastoupí uskupení BonTrip složené ze známých DJs Bon Finix a Tripmain, jež jsou českému publiku také dobře známi. A posledním z řady těchto zvučných jmen bude českému publiku dobře známý MICHAEL C.

Rozhodli jsme se, že vám nabídneme plnohodnotnou WARM UP PÁRTY plnou těch povolaných jmen a to vše za vskutku nízké vstupné! Přijďte si dát rozcvičku před poslední dubnovou sobotou a sami okuste malou část z hvězd, které vás 30. dubna v Průmyslovém Paláci čekají! Přijďte sami okusit, jestli vám naše transfúze čerstvého trance nabídne něco nového a vzrušujícího.

Více informací na www.trancefusion.cz nebo na www.facebook.com/TrancefusionParty a pozor - vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 26.1.2011.

Klasická vstupenka – v předprodeji 220,- Kč včetně poplatků, na místě 330,- Kč.
VIP vstupenka (pouze v Praze) – v předprodeji 390,- Kč, na místě 490,- Kč.

Předprodej vstupenek:
FABRIC OSTRAVA http://bit.ly/TrancefusionFABRIC
SaSaZu PRAHA http://bit.ly/TrancefusionSaSaZu
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 27. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Oficiální warm-up parties k Trancefusion za účasti světových hvězd!. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2011. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4182. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oficialni-warm-up-parties-k-Trancefusion-za-ucasti-svetovych-hvezd!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:00