Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kamarádi na život a... na sex.

Myslíte si, že nutně musíte mít partnera a musíte mu být věrná/ý? Omyl! Někdy taková nevěra či zpestření v pododobě vedlejšáku nemusí být moc od věci...
Přidat na Facebook
//anketa-12//Jsem zastánce názoru, že problém, který se do jednoho dne nevyřeší sám, nemá cenu dál řešit. No jasně, jenže tohle přísloví na mě už pár dní, respektive týdnů neplatí. A musím Vám říct, jsem v pěkným srabu a myslím že nejsem sama. Protože si holky a kluci řekněme na rovinu, kdo z nás v životě to nikdy netáhl se dvěma nebo více naráz? A pokud někdo ještě ne, tak buď lže, nebo fakt závidím.

Na střední jsem to táhla s třemi naráz a řeknu vám, byla to p*del, ale průšvih na sebe nenechal dlouho čekat. Protože zákon schválnosti v každém okamžiku funguje spolehlivě, a co se nevěry týče, funguje ještě spolehlivěji. Vrchol nastal v tom momentě, kdy dva si začali nějak podezřele rozumět, scházeli se v hospě, chodili na bowling, kulečník a tak.

Což by nebylo zas tak zlý, ať si chlapci popovídaj, že jo, jenže když ti dva šli v živé přátelské debatě z hospody, tak potkali mě a toho dotyčného třetího. Asi Vám nemusím líčit, jak mi bylo a chlapci, jež to znají asi ví, jak bylo dotyčným třem. Zajímá Vás jak to skončilo? No jasně, střihli jsme si báječnou čtverku. Ne, kecám, byl by to hezký závěr, ale fakt ne. K Vašemu i mému překvapení jsme se tomu zasmáli a kámoši jsme dodnes.

Každopádně jsem si řekla, že s více než jedním už v životě ne. No jo, jenže co si budeme povídat, že jo. Výška je výška a příležitosti se nemůžou jen tak pouštět. Rok se s rokem sešel a táhnu to s dvěma najednou. Možná si řeknete „fíha to je mrcha“. Ale ti dva o sobě ví, jednoho mám na lásku, jednoho na sex a klape nám to. A pokud by to jakkoli začalo skřípat, beru nohy na ramena a končím to s oběma, páč fakt nemám v úmyslu ani jednomu ublížit. A nejlepší je, že kdyby si jeden z těch mých kamarádů našel jinou holku, tak proti tomu fakt nic nemám a ještě mu ji schválím a pogratuluju mu.

Náš vztah je fakt na vzájemné dohodě sex, láska, přátelství a pokud Vám holky či kluci můžu radit, udělejte to taky. Výška a sladkých dvacet není o tom být s jedním, byť tím pravým, jedno oko jedna hlava, ale užívat si, a přitom vědět, že někoho máte. Někoho na kom Vám fakt záleží a o kom víte, že když si sem tam ulítne vedle, miluje vás a o tom to je.
crashzone
(Michaela Rusínová)
úterý 6. 2. 2007 08:00
Rusínová, Michaela. 2007. Kamarádi na život a... na sex.. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2007. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=418. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kamaradi-na-zivot-a...--na-sex.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 09:38