Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

M-klub spustil online prodej vstupenek

Nemáte čas nakoupit vstupenky na některý z programů M-klubu a bojíte se, že na místě už se dovnitř nedostanete?
Přidat na Facebook
Chcete nakupovat vstupenky za výhodnější předprodejové ceny, aniž byste museli opustit teplo domova? Pokud odpovídáte na obě otázky ano, pak právě pro vás máme dobrou zprávu. Tento týden spustilo Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí na stránkách M-klubu online předprodej vstupenek.

„Zejména v souvislosti s plánovaným koncertem The Young Gods jsme se kvůli lidem, kteří se na akci chystají z větší dálky, rozhodli otestovat online předprodej vstupenek. Zájemci například z Ostravy tak nebudou muset lístek zakoupit až na místě za vyšší částku, ale objednají si jej prostřednictvím formuláře na webu M-klubu za zvýhodněnou předprodejovou cenu. Možnost objednávat online mají samozřejmě také obyvatelé Valmezu, kteří se do předprodeje na zámek Žerotínů nemají šanci například z časových důvodů dostat,“ uvedl produkční M-klubu David Schwager.

Možnost objednávat vstupenky online má většina programů M-klubu, které jsou na webu opatřeny ikonkou „koupit online“. Platba probíhá bankovním převodem a vstupenky se dají zpravidla objednat nejpozději tři dny před samotným programem. Objednané vstupenky si budou moci lidé vyzvednout před akcí na pokladně.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 28. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. M-klub spustil online prodej vstupenek. Vychytané.cz. [Online] 28. 1. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4176. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/M-klub-spustil-online-prodej-vstupenek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 11:51