Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Britský písničkář předvede v M-klubu svůj zlatý hlas

James Harries se do M-klubu vratí ve středu 2. února
Přidat na Facebook
Na MySpace profilu má v kolonce své lokace napsáno Velká Británie, přesto už od konce devadesátých let žije v Praze. Nejen díky svému hlasu patří mezi nejnadanější hudebníky, kteří v České republice tvoří. Řeč je o charismatickém zpěváku Jamesu Harriesovi, který se do M-klubu vrací ve středu 2. února.

Námluvy mezi Českou republikou a Harriesem začaly už v devadesátém roce. Tehdy se tu mladý rodák z anglického Manchesteru představil coby saxofonista školní jazzové kapely. Do Prahy se vrátil na sklonku devadesátých let kvůli studiím imunologie. Poznal zde svou manželku a přes La Manche se natrvalo prozatím nevrátil. „Přesto se Harries neomezuje jen na koncertování v Česku. V zahraničí je mnohem známější než u nás. Několik prestižních hudebních časopisů už zpěvákovi složilo poklonu,“ sdělil produkční M-klubu David Schwager.

Harries ve své méně známé hudební kariéře hrál v jazzových i punkových kapelách po anglických garážích. Hudební rozmanitost se projevuje i na jeho třech dosavadních deskách. „Zatímco druhé album nahrál s jazzovými hudebníky, na druhém se podíleli američtí rockeři. Kromě toho nazpíval vokály pro desku Lenky Dusilové. Jeho píseň Don´t Pinch Me se objevila na soundtracku k filmu Snowboarďáci, k volnému pokračování Rafťáci nahrál do konce písně dvě. Spolupracoval také na hudbě k filmu Bobule,“ vyjmenoval Schwager.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 27. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Britský písničkář předvede v M-klubu svůj zlatý hlas. Vychytané.cz. [Online] 27. 1. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4175. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Britsky-pisnickar-predvede-v-M-klubu-svuj-zlaty-hlas
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:14