Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Maximální nátřesk Boombox party na jaře 2011

EPMD, Chali 2na + live band House Of Vibes a Heavy Metal Kings – ILL Bill & Vinnie Paz.
Přidat na Facebook
Mise hledání dokonalého mejdanu pokračuje. Další tři BOOMBOX kousky mají jedinej společnej jmenovatel: RAP. Rap ve třech různých polohách od tý klasický oldschoolový přes tu klasickou trueschoolovou s živejma nástrojema až po tu klasickou hard coreovou. EPMD, Chali 2na + live band House Of Vibes a Heavy Metal Kings – ILL Bill & Vinnie Paz. To je trojitej Boombox úder jak ze souboje Van Damme vs Chang. Pow!

21.2. Business Boombox

EPMD /USA/
DJs: Tuco, Ba2s, MaztahOld school si dneska říkaj dvacátníci. Pravej old school krotil mikrofon a lepil samply dřív, než se dnešní dvacátníci narodili. Jako dvojka Erick Sermon a Parrish Smith, co táhne svojí rapovou káru od roku 86 a cestou nechávala jako milníky svůj lenivej rap, svůj na funkových samplech postavený styl, bombový singly (“You’re A Customer“, “So Watcha Sayin“ “You Gots To Chill“, “Crossover“, “I’m Housin’”, “Rampage, “Gold Digger“, “Strictly Business“, jedna z nejmocnějších posse skladeb vůbec: “Headbanger“ nebo třeba “Da Joint“) a 7 alb, co měli vždy v názvu „Business“. Viděli svět z prken, co znamenají svět, když ho objížděli dokola s ikonami jako Public Enemy, Run-DMC nebo DJ Jazzy Jeef & The Fresh Prince.

Erick a Parrish byli mezi prvními, kdo se neschovával za přezdívkou, ale vystupovali pod svými jmény. Oba okolo sebe dali dokupy zajímavý party: Erick Sermon měl Def Squad a objevy jako Jamal, Keith Murray a především Redman. PMD zase Hit Squad, kde za to brali Das EFX a K-Solo. E Double patří k nejrespektovanějším východním producentům, oba mají doma bezpočet plaket z drahých kovů za prodej…

Zkrátka: 21.2. přijíždí s EMPD do Prahy jeden z nejzásadnějších pojmů historie East Coast rapu, který je navíc i po pětadvaceti letech ve hře stále v obdivuhodné formě.


“Da Joint““Symphony 2000“ ft. Redman, Method Man, Lady Luck“You Gots To Chill“

14.3. Jurassic Boombox

CHALI 2NA (Jurassic 5/Ozomatli) + House Of Vibes live band /USA/
DJs: Tuco, FatteChali 2na alias Chali dlouhý, aneb naprosto neuvěřitelný hlas a chodící charizma, dlouholetý lídr a tahoun kapely Jurassic 5 si loni v létě naprosto podmanil publikum na Hip Hop Kempu. To samé publikum, které od té doby doufá, že s mistrem tuňáků bude mít tu čest i v klubové atmosféře se tedy poprvé dočká 14.Března v LMB.

Napsat jednu větu článku o Chalim a vynechat slovo „hlas“ je těžko řešitelný problém. Jeho hlas zní jak Car kolokol. I kdybyste byli hluchý jak tetřev, stačí dát před reprák papír a jeho lyrika se do něj vtiskne braillovým písmem, abyste si početli, kdybyste byli náhodou i slepí. Na koncertě vás čekají všechny zásadní hity jeho kapely Jurassic 5, čeká vás “Collect The Dots“ s Roots Manuvou a čekají vás jeho sólo hymny jako “International“ nebo “Lock Shit Down“. To vše v neuvěřitelně šlapajícím, energickém a organickém balení (ať žijou cizí slůvka) živé kapely House Of Vibes.“Concrete Schoolyard““What’s Golden“Chali 2na "Lock Shit Down" Ft Talib KweliChali 2na ft Beenie Man "International"

28.4. Heavy Metal Boombox
HEAVY METAL KINGS – ILL Bill (La Coka Nostra/Non Phixion) & Vinnie Paz (Jedi Mind Tricks) /USA/
DJs: Illegal – Snowgoons /D/, Chwial – The Returners /PL/, TrustyJsou různé druhy rapu. Některý pohladí, některý poučí, některý pobaví, jiný roztančí… A pak tu jsou Heavy Metal Kings, jejich rap je tvrdej jak kamenná pěst, co rozdrtí jakoukoliv měkkou srágoru v dosahu. Jejich rap vyvolává potřebu švihat okolo sebe paroháčem, navlíct meťácký triko po fotrovi a pařit v brutálním moshpitu až od zemdlení.

Spojení rapperů, které si dávalo přívlastky jako „na tohle se čekalo“, „all stars“, „super kapela“ už vás určitě unavuje. Brooklyn/Philly kombo ILL Bill aka Cult leader z La Coka Nostra / Non Phixion a Vinnie Paz aka největší pěst v rapu z Jedi Mind Tricks je ale přeci jen jiná váhová kategorie. Super HEAVY. Tohle hovno je totiž hovno šampionů. Dej si 20 kliků a připrav se na pořádnou vřavu s touhle veselou kopou.


Jedi Mind Tricks ft. ILL Bill: “Heavy Metal Kings“La Coka Nostra: “That’s Coke“ILL Bill: “My Uncle“

Ani tímhle kladivem to ale samozřejmě nekončí. Máme rozjetých hned několik zásadních kousků na Květen a léto. Šancí propotit na BOOMBOXu triko ještě do konce roku bude mnohem víc.
Fred
(Fred Durst)
středa 26. 1. 2011 08:00
Durst, Fred. 2011. Maximální nátřesk Boombox party na jaře 2011. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4172. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Maximalni-natresk-Boombox-party-na-jare-2011
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.138s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:37