Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Námořníci chystají další košt slivovice

Restauraci a diskotéku Flip ve Zlíně provoní ve středu 2. února slivovice. Uskuteční se zde totiž už 13. Objektivní svépomocný akademický košt slivovice na Hromnice. Program začne v 17 hodin.
Přidat na Facebook
Organizátoři - členové recesistické Námořnické unie a Formace V.S.R. – akci tradičně pořádají pro Společnost pro šíření odkazu Albrechta z Valdštejna. Stejně jako v minulých letech ujišťují, že program bude stát za to. „Košt zahájí slavnostní pochod generálů s insignií.

K tanci a poslechu bude hrát a zpívat zlínská legenda Jazzubs, chybět nebude kouzelník ani autorská poezie,“ prozradil mluvčí akce, člen přípravného výboru a kapitán Námořnické unie Dušan Fojtů. Dodal, že podmínkou účasti v soutěži je odevzdání půllitrového vzorku slivovice v transparentním obalu. Přebírat je bude dlouhodobě abstinující inženýrka Ludmila Ošívková v laboratoři 325/U1 (stará budova Fakulty technologické UTB) do úterý 1. února do 15 hodin.

Kladný sklon k recesi organizátoři promítli i do pravidel koštu. V nich se například uvádí, že do soutěže bude přihlášených pouze prvních 1024 přihlášených vzorků, líbání je povoleno až po pátém kole, kdy je dutina ústní řádně desinfikovaná, nebo že pobyt na protialkoholické záchytné stanici si hradí každý sám.

Mottem celého koštu je ,,Dobře vypálenou slivovicí nikoho nedopálíš,“ doplnil Fojtů.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Námořníci chystají další košt slivovice. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4171. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Namornici-chystaji-dalsi-kost-slivovice
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:19