Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Citadela - rozhovor s Chrisem Tietjenem a info o warm-up parties

Chris Tietjen říká: ,,mým domovem je Cocoon!"
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - Sven Vath & Cocoon friends
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Patří mezi nejnadějnější jména současné globální taneční scény. Bylo mu teprve 17 let, když mu Sven Vath půjčil své desky, aby zahrál na jedné z jeho legendárních after parties na ostrově Ibiza. Nyní pětadvacetiletý DJ Chris Tietjen přijíždí premiérově do Česka. Poznejte z rozhovoru, s kým budete mít na Citadele tu čest.

Ahoj Chrisi, jak se daří?

Ahoj, daří se skvěle, díky!Pocházíš ze slavného francouského festivalového města Cannes, ale v poslední době je o Tobě slyšet především z Německa. Které místo tedy pokládáš za svůj domov?

V Cannes jsem se narodil, ale v současné době je mým domovem německý Frankfurt, kde jsem rezidentním DJem a kam se vždy po cestách rád vracím.Jak bys popsal svůj aktuální zvuk v pěti slovech?

Vše mezi housem a technem. Anebo: groovy, energický, melancholický, nakládající a vyndávající :).

Kteří francouzští umělci nejvíce ovlivnili Tvé směřování?

Bylo jich více, ale asi bych vyzdvihl legendu jménem Laurent Garnier a samozřejmě Daft Punk. Neznám kolem sebe nikoho, koho by tihle pánové alespoň trochu neovlivnili.Představ si, že máš možnost uspořádat "party svých snů". A můžeš ji udělat právě teď a kdekoli na světě chceš. Jak bude vypadat a koho pozveš, aby Ti zahrál?

Hmmm, tak to je otázka, nad kterou bych mohl uvažovat hodně dlouho. Zkusím to teda nějak v krátkosti: především pro akci mých snů neznám žádné speciální místo konání. Může to být vlastně kdekoliv. Co je pro mě nejdůležitější, je kvalitní sound systém a hlavně fakt, že mám kolem sebe všechny své přátele a společně si užíváme nejkrásnější chvíle našich životů. Stejně tak nemám vlastně žádnou zvláštní představu o tom, které umělce bych pozval. Určitě by tam ale měl být Henrik Schwarz :). Obecně si už delší dobu myslím, že lidé okolo mě hrávají a produkují přesně tu muziku, kterou miluju.

Taková party zcela jistě dřív nebo později proběhne! Na co se ale hodláš soustředit v následujícím roce či dvou?

Tak právě teď opravdu tvrdě makám na své vlastní produkci. Také do budoucna uvažuju o projektu DJského dua společně s mým kamarádem, DJem jménem Marcus Fix. V nejbližší době musím dokončit novou edici mých kompilací pro Cocoon - ta se bude dle tradice jmenovat Sechs. A v neposlední řadě pokládám za důležitý projekt své webové stránky, které plánuji dokončit a spustit počátkem letošního léta.Francouzi jsou mimo jiné známí svými krásnými rčeními. Prozradíš nám, které je Tobě nejbližší?

Ano, je to citát od Blaise Pascala, který zní v originále ""Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît pas." V překladu to znamená: "Tvé srdce má důvody, kterým mysl nikdy neporozumí."

A na závěr ještě tip pro gurmány: jaké francouzské jídlo máš nejraději?

Žabí stehýnka, Foie Gras (husí paštika v koňaku s tousty) nebo opékané ledvinky s hořčičnou omáčkou.


Díky za rozhovor!

Já také děkuji!


Pořádná zahřívačka před vystoupením Svena Vatha v 5ti hodinovém setu na brněnské Citadele! Pojďte s námi do klubů, pečlivě se připravit na halové vystoupení "papa Svena" 19.března v pavilonu G1 na BVV!

Prozatím potvrzená města pro konání Warm UP Citadela jsou: Znojmo, Brno, Liberec a Havířov.

Sérii odstatrtuje warm-upka v libereckém Marek Ex Liquid clubu, a to už 28. 1.Dále putuje tour do brněnského Abaja, kam se můžete podívat 4. 2.I znojemští party people si přijdou na své, a to už 25. 2. v místním GOGO music klubu.A prozatím poslední zahřívačka proběhne 5. 3. v havířovském Green City.


Zdroj: TZ Citadela, s. r. o.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Citadela - rozhovor s Chrisem Tietjenem a info o warm-up parties. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4170. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Citadela---rozhovor-s-Chrisem-Tietjenem-a-info-o-warm-up-parties
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:22