Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Queens style zone vstupuje do roku 2011 svým sedmým pokračováním

Queens Style Zone, to je akce důvěrně známá všem fanouškům hiphopové a streetdancové kultury nejen na Severní Moravě
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens Style Zone 7
sobota 5. února 2011 16:00
(konec +- sobota 5. února 2011 23:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Na začátku února, konkrétně tedy 5. 2. 2011, můžete navštívit již sedmé pokračování tohoto úspěšného street dance battlu, který proběhne již tradičně v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka.

Co pro vás organizátoři pro tentokrát připravili a na jaké taneční styly se můžete těšit? To vše se dozvíte z následujících řádků …

Při výběru programu sedmého pokračování Queens Style Zone se kladl opravdu velký důraz na přání samotných tanečníků. Po dlouhé době se tak můžete těšit na hip hop battle 1x1, který bude určitě velmi zajímavý. Už teď je do něj přihlášena skoro padesátka tanečníků, a to ještě zdaleka není konečné číslo. Ukázat se přijedou tanečníci a tanečnice z různých koutů Moravy, Čech, Slovenska i Polska. Druhou kategorií je house dance battle 2x2, který se na akci rovněž delší dobu neobjevil. Naposledy, na třetím vydání Queens Style Zone, v tomto battlu zvítězili Vladu & Boruuf z ostravské crew Roots Company. Budou domácí tanečníci úspěšní i tentokrát? To se dozvíme již za 14 dnů …

Další kategorií, kterou budete moci shlédnout v rámci sedmého pokračování akce, bude unikátní spojení funky stylů v pop/lock battlu 2x2. Nejen, že tato kategorie bude mít premiéru v rámci série Queens Style Zone, ale také v rámci klubových battlů v České republice vůbec. A u funky zůstaneme i u poslední kategorie, kterou bude b-boying battle 1x1. B-boys a b-girls tak budou mít poprvé šanci představit se ostravskému publiku. O tom, že to bude zajímavá podívaná, svědčí opět pohled na seznam přihlášených tanečníků. Jsou na něm b-boys z ČR, Slovenska, Polska, ale i Anglie.

Queens Style Zone, to ale nejsou jen battly, na každém pokračování svůj prostor dostane i nějaká ta show. Tentokrát se místnímu publiku představí tanečníci stylu c-walk, který má poslední dobou stále více příznivců, a to i na Severní Moravě. A pokud tak trochu tápete, co to ten c-walk vlastně je, členové frýdecko-místecké LNF Crew vám to předvedou.

Za gramofony se po kratší pauze postaví oblíbený battle deejay Lowmoney (NFW), kterého na after party vystřídá Dj Marthy (K7 crew). Celou akcí vás provede tradiční speaker série Queens Style Zone, a to Kmin z rádia Helax. V porotě se můžete těšit na Tess (Beat Up), která se pouhých pár dnů před konáním akce vrátí ze svého pobytu v Anglii. O tom, jaké rozdíly jsou mezi českou a zahraniční street dance scénou, s ní můžete podiskutovat ještě před zahájením battlu, a to v 16:00 hod. v druhém patře klubu Marley. Dalšími porotci budou Adam (Alyaschca Crew), Romeo (New Side), Igor (Bezmasa Crew) a Marthy (K7 crew).

Queens Style Zone s pořadovým číslem sedm startuje v sobotu 5. února 2011 v klubu Marley Ostrava úderem 17:00 hod., přijít můžete ale i o hodinu dříve, a to na již zmiňovaný seminář s Tess (Beat Up). Vstupné je 80 Kč za cca šestihodinový taneční program i následnou after party.

Doražte se podívat a především povzbudit tanečníky z celé republiky i ze zahraničí, doražte se skvěle pobavit i zatancovat na after party. Queens Style Zone vstupuje do dalšího roku své existence a u toho byste neměli chybět.

Fred
(Fred Durst)
pondělí 24. 1. 2011 08:00
Durst, Fred. 2011. Queens style zone vstupuje do roku 2011 svým sedmým pokračováním. Vychytané.cz. [Online] 24. 1. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4166. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Queens-style-zone-vstupuje-do-roku-2011-svym-sedmym-pokracovanim
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:46