Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Narozeninová párty JZD posiluje line-up

Takaaki Itoh nebude jediným headlinerem narozeninové párty. Na 12 Years of JZD promotion dorazí i německý dj a producent Christian Fischer. V článku více!
Přidat na Facebook
Tento dj se na taneční scéně pohybuje hezkou řádku let, kdy již v roce 1996 debutoval s deskou „Xaja“, a ta měla velký úspěch. V roce 2002 se vydal na tour po Finsku a Brazílii. V zemi vedle Amazonky získal Christian hodně divoký úspěch, že se musel do nějakých měst vrátit dvakrát a někdy i třikrát. Rok 2004 je rokem kdy se Christian stává uznávaný po celém světě, založil také vlastní label – Definition records, který patří dodnes mezi velmi respektovaná vydavatelství – vydávají zde např. Justin Berkovi, David Squillace, Arkus P…Velice známý je také ze společného vystupování s dj Murphy Monster Battle, která udělá z každé party pořádnou show. Jak se mohli přesvědčit mnozí návštěvníci party a festivalů po celém světě. Tento rok vydal také nové album Chance Disko, kde prezentuje svůj aktuální techno sound.

Dalším do party bude Radek Gehringer alias dj Jerry, který je součástí české taneční scény již téměř 2 desítky let. Za tu dobu si získal mnoho příznivců, ale i odpůrců. Do Valašských Klobouk se vrátí po 2 letech, kdy naposled vystoupil spolu s Marko Nastičem. Znám je i jako resident a spolupořadatel největší techno akce u nás, Apokalypsy. Na kontě má i několik producentských počinů. Těšit se můžeme na dynamický set plný energie, který si přiveze v batohu plném vynilů. To že vystoupil vedle takových es jako DJ Rush, Dave Clarke, Chris Liebing, Monika Kruse, Umek, Marco Carola, James Ruskin není třeba zdůrazňovat.

A co by to bylo za narozeniny JZD bez našich djs? Tentokrát jich bude 6 a vystoupí vždy ve společných setech. Takže chybět nebude ani předseda Martini a jeho stádečko. Jmenovitě to bude Juris a Siki, pražská dvojice PapiOil a X-basse a v neposlední řadě Martini a Rusty Fox.
Vzácným hostem bude taktéž MC Igra, který předvede své schopnosti.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 20. 1. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. Narozeninová párty JZD posiluje line-up. Vychytané.cz. [Online] 20. 1. 2011. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4160. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Narozeninova-party-JZD-posiluje-line-up
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 17:30