Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

University!! Jako jediní máme line-up!

Akce v sobotu 3. února 2007 na Velrybě! Milhaus a Tuta dojeli z Chiny a je vidět, že kucí nezahálejí! University - to je akce, kde budou hrát jak o život, a to ve společnosti DJe Eddieho Sendera, který například hraje i s Arminem Van Buurenem. Vstupné na ISIC nebo kartu UTB zdarma! Co víc? Čtěte!
Přidat na Facebook
Eddie Sender, který je producentem převážně tanečních stylů uplifting trance, progressive trance, progressive house a v neposlední řadě i euro trance. Eddie se nejvíc věnuje uplifting trancu a své aktivity zaměřuje do vod zahraniční produkce, kde se mu podařilo podepsat smlouvu hned s několika anglickými a holandskými labely, jako je Armada Music, Totaldigital Recordings, Aurora Digital, Kyr Records a Baroque Records. Do konce tohoto roku vyšlo a nebo ještě vyjde na těchto labelech Eddiemu 7 skladeb. K dalším jeho aktivitám patří také remix skladby Summer Fun pro FUN Radio. Ještě můžeme vzpomenout spolupráci se jménem Kamil Polner, se kterým společně vydal skladbu pod názvem Polner & Sender - Energy Sublimation na holandském vydavatelství Armada Music. Dále je tu skladba Aum Gasana, která je upsala k labelu Baroque Records a nachází se na officiální kompilaci BeeFree 2006.

Eddie Sender, 2.1.2007 vydal další svoji novou věc pod labelem Total Digital Recordings. Tuto uplifting trance skladbu s názvem ELEMENTATE si můžete koupit ve všech internetových obchodech s hudbou. Tracky Eddie Sendera hraje v radiovém pořadu A State Of Trance i Armin Van Buuren. Další remixy zazněli i v radiovém pořadu Trance Around The World, které moderují Above & Beyond.

Milhaus a Tuta, společne spolu působili půl roku v Čínském klubu Yes, kde vystoupili s dji John Digweed, Marc Van Linden, Ronski Speed.. Společně také vystupují na party Tour De Trance a na spoutě dalších párty. V současné době Milhaus pracuje ve studiu s formací Monoriderz na společném tracku, který se bude jmenovat MONORIDERZ & MILHAUS – Out Of My Head.

Jako jediní přinášíme LINE-UP:
22:00 Tuta
23:00 Milhaus
00:00 Eddie Sender
02:00 Milhaus & Tuta

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 2. 2. 2007 14:35
Prachař, Štěpán. 2007. University!! Jako jediní máme line-up!. Vychytané.cz. [Online] 2. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=415. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/University!!-Jako-jedini-mame-line-up!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:59