Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pět důvodů proč navštívit Citadelu v pavilonu G 1

Čtěte pozorně :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - Sven Vath & Cocoon friends
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
BVV
Brno (CZ)
1) Pavilon G 1 se nachází souběžně s ulicí Hlinky v blízkosti hlavní brány brněnského výstaviště. Dvě téměř identické haly G1 a G2 propojuje zvláštní koridor, na nádvoří se skví fontána s jezírkem. Působivé venkovní osvětlení dokresluje zvláštní atmosféru, kterou nenajdete v žádné jiné hale u nás. Pavilon a jeho okolí vás tak uchvátí již při pohledu zvenčí.2)Elegantní a unikátní stavba budila zaslouženou světovou pozornost již v době svého vzniku, roku 1928. V roce 1996 se dočkala rozsáhlé rekonstrukce, pozitivně hodnocené mnoha odborníky z řad architektů. Až budete uvnitř, nemusíte se soutředit pouze na muziku či světelnou show. Nechte oči klouzat po vnitřní struktuře stavby, která patří mezi vrcholná díla funkcionalismu.3)Protože party Citadela má datum svého konání 19. března, nelze se v této době ještě spoléhat na přízeň počasí. Pavilon G proto nabízí dokonale klimatizované prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně za každých okolností. Nevěříte? Zvedněte oči ke stropu a uvidíte obrovské potrubí vzduchotechniky, které ještě umocňuje pocit industriální haly.4)Pavilon G1 má půdorys obdélníku. Při optimálním nastavení výkonné reprosoustavy tak zajistí nezapomenutelný zážitek z halového zvuku, na který budete užasle vzpomínat ještě dlouho po akci. Organizátoři slibují VIP návštěvníkům zpřístupnění rozsáhlých horních ochozů, ze kterých je perfektní výhled na tancující dav. Masívní zvuk tak dostane další rozměr.5)A konečně pavilon G dá po mnoha letech zavzpomínat na časy megaparty Orion Hall, jejíž nejúspěšnější díly se konaly právě v těchto místech. Vraťte se znovu tam, kde se psaly dějiny techno parties v Česku a vychutnejte si celý čas, kdy klubová hudba opět ovládne výstaviště. A pokud sem míříte poprvé, nemá smysl vás dále lákat – poznáte to sami!


Zdroj: TZ Citadela, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 17. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Pět důvodů proč navštívit Citadelu v pavilonu G 1. Vychytané.cz. [Online] 17. 1. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4147. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pet-duvodu-proc-navstivit-Citadelu-v-pavilonu-G-1
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:57