Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOO.SEXY for Prague!

Sobota v klubu Mecca Praha s Marcus Cooperem a Michalem Pešinou!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TOO.SEXY for Prague
sobota 19. února 2011 21:00
(konec +- neděle 20. února 2011 04:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Sobota 19.2., klub Mecca Praha a party TOO.SEXY for Prague!
Velmi pestrá sestava DJů, hudební zážitek po celou noc - tam nesmíte chybět...

Hlavním hostem tohoto dílu je zlínský rodák Marcus Cooper.
http://www.facebook.com/DJMARCUSCOOPER
I přes fakt, že původně začinal jako kytarista rockove kapely, Marcus je již vice než 7 let považovan za stalici profesionalni djske sceny!
Během tohoto obdobi se představil na ...řadě významnych středoevropskych festivalů jako Creamfields, Cosmic Trip, Space Parade, Summer of Love, Hradhouse, Free Summer, Trnkobrani, Oxygen, Machač či Rio De Riviera a stejně tak i na významnych halových a klubových eventech, za které můžeme jmenovat akce jako Apokalypsa, Citadela, Imperium, Cybertronic a mohli
bychom pokračovat dále.
Jeho sety jsou inteligentni, plne akce a překvapeni, a to je důkazem, že si své místo mezi top DJi právem zaslouží.
V poslední době nezahálí ani po producentské stránce a jeho tracky O xygen a Free Summer (včetně remixu Chrise Sadlera) vyšly u FS Music Records.
Dále je take třeba zmínit jeho nejaktuálnější projekt, kdy vystupuje společně s bubeníkem Kobylkou a dalšími performery. Je to bavič každym coulem....

Dále na party vystoupí resident této akce DJ Michal Pešina ve společném a velmi neobvyklém setu s houslistou Jakubem Strings.
http://www.facebook.com/group.php?gid=247115879330
Toto netradiční spojení Dje a živého hudebníka vyvoláná u partypeople velmi pozitivní reakce a není se čemu divit, že spolu stale a znovu vystupují v nejlepších klubech v ČR i zahraničí.
Michala dale charakterizuje perfektní cit pro výběr skladeb a není proto divu, že je jedním z nejčastěji vystupujících houseových DJů v ČR.

Jako třetí vystoupí na party DJ Miquel, jehož styl se pohybuje na pomezí house a techna a za 15 let své kariéry coby DJ vystupoval na mnoha významných festivalech, mezi které patří Sunrising, Summer Of Love, Cosmic Trip, Hangars 2002, Planet Roxy, na legendárních brněnských Garage, na pražské Evolution.
Tohoto východočeského Dje v současné době nejčastěji uslyšíte v pražském after klubu Studio54 a královéhradeckém klubu Event.

Vzhledem k tomu, že jedním z cílů této party je představovat méně známá, avšak neméně kvalitní, DJe z Moravy a Slezska, sestavu vystupujících doplní dva další DJové a rezidentka party, překrásná a velmi talentovanáDjka Jeaniss.
Z Brna dorazí na jižní Moravě velmi populární dvojice Phil Albedo & Deepress, které charakterizuje velmi zábavné pojetí taneční hudby na pomezí progressive a trance, ať již ve společném setu či každý zvlášť.FB UDÁLOST POTVRZUJ SE ZDE.

Mecca PR
Marcus
(Marcus Cooper)
pátek 18. 2. 2011 08:00
Cooper, Marcus. 2011. TOO.SEXY for Prague! . Vychytané.cz. [Online] 18. 2. 2011. [Citace: 30. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4139. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOO.SEXY-for-Prague!--
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: sobota 30. září 2023 23:54