Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sven Vath – král Amnesie

Nacházíme se v Baleárském souostroví a je krátce před polednem. Ve stínu slunečníku tančí pán a okolo něj mrak zhypnotizovaných lidí. Tepavý beat s groovy basou nutí všechny kroutit boky či zvedat ruce nad hlavu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - Sven Vath & Cocoon friends
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Koná se zde další z proslulých after parties a ten pán, co si před chvílí dal vinyl na hlavu jako kšiltovku, se jmenuje Sven Vath.Na Ibize dal o sobě poprvé vědět v roce 1986, již jako uznávaný pán parties světového formátu. A jen co si šokovaní tanečníci začali po celém ostrově šeptat jméno toho elegantního blázna, Sven se vrací na svou základnu ve Frankfurtu, aby odpálil projekt The Off. Lehce úchylným hlasem zpívá „Electrica Salsa – Baba Baba“, roztancuje všechny důchodce a zboří nejen německé hitparády. Slavné Léto lásky na Ibize má však teprve přijít…

O rok později se Sven Vath stává historicky prvním německým klubovým DJem, který prorazil v marketingu a vyrobil si jméno. Jeho Electrica Salsa už hýbe nejen Evropou, ale celou planetou a ostrov Ibiza každoročně netrpělivě očekává svého miláčka. A tatínek své děti nikdy nezklame a vždy přiveze to nejcennější co má: obrovský dar kdekoliv vytvářet nekonečně dlouhou hypnotizující atmosféru, kdy neexistuje čas, pouze lidé a tanec. Chce se vám poklonit se mu, ale on se usměje, nasedne na dav a nechá se vozit na rukou kolem mixážního pultu. „Posel boží!“ vydechnete s posvátnou úctou.

Ačkoli amnézie znamená ztrátu paměti, klub Amnesia na Ibize patří právě k tomu, na co už nikdy nezapomenete. Někteří ho pokládají za nejlepší klub na světě a zdá se, že v tom má zase prsty Sven! Dejte si dohromady dvacet a dvacet: každé léto přilétá klub otevřít a na závěr sezóny nesmí chybět na velkolepém finále. Na přelomu tiscíciletí hrává sety dlouhé deset až čtrnáct hodin, kraluje všem after parties, je vždy o krok napřed a diktuje, co se bude hrát v evropských klubech.

Nejen atmosféru Ibizy přijede kmotr všech clubberů osobně zprostředkovat počátkem letošního jara také do Brna! Sven Vath se svými kolegy z Cocoonu vystoupí na obří party Citadela na Brněnském výstavišti v sobotu 19. března. Už víte, jak zatancuje tentokrát?
Zdroj: TZ Citadela, s. r. o.Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Sven Vath – král Amnesie. Vychytané.cz. [Online] 14. 1. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4128. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sven-Vath-–-kral-Amnesie
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:24