Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Host Svena Vatha – Chris Tietjen z Francie na Citadele!

DJ Chris Tietjen pochází z francouzského Cannes, města filmových festivalů. Ve svých pětadvaceti letech již patří mezi světově žádané zástupce značky Cocoon.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela - Sven Vath & Cocoon friends
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
BVV
Brno (CZ)
Jak se z talentovaného mladíka stal elitní DJ?Host Svena Vatha na Citadele – Chris Tietjen!

Do světa elektronické hudby pronikl Chris v roce 2000. Sám přiznává, že jeho největší inspirací byl právě Sven Vath a bylo otázkou krátké doby, kdy si pořídí domů první gramofon. Chrisova stále rostoucí vášeň pro hudbu ve všech jejích podobách způsobila, že se v létě roku 2002 ocitá na ostrově Ibiza. A shodou okolností právě "tatíček Sven" pořádá v blízkosti soukromou afterparty, kde dostane Chris možnost předvést svůj talent za mixážním pultem. A zanechává výborný dojem!

Jméno Tietjen se tak začne brzy skloňovat na soukromých parties v okolí a v roce 2003 je již o kariéře mladého nadaného Francouze prakticky rozhodnuto. Následující rok začíná Chris sklízet první ovoce své úspěšné snahy, když si jeho set poslechnou partypeople legendami opředeného klubu U60311 ve Frankfurtu či návštěvníci vyhlášeného Stereobaru.Prvním z vrcholů kariéry je pro Chrise možnost prezentovat svou vášeň k house music na události Nature One. A kde jinde čekat na jeho set, než ve stanu Cocoon? Věci dostávají spád a počátkem roku 2005 se už Tietjen staví poprvé tváří v tvář davu na hlavní scéně klubu Cocoon. Společně s ním Ingo Boss a nikdo jiný než sám Sven Vath. Dnes mluví Chris o své první zkušenosti v Cocoonu jako o obrovské cti a zároveň velké výzvě. Úspěch je na jeho straně a nová rezidentní noc je na spadnutí.

Party nese název Next Generation a hostitel Chris Tietjen dostává šanci představovat fanouškům zvuku Cocoon mladou krev. Z Cocoonu se pomalu začíná stávat Chrisova základna a nemůže následovat nic jiného než nabídka na kontrakt u Cocoon bookingu. Píše se rok 2006.

V únoru startuje Vathovo světové turné, Chris stane v mnoha klubech po jeho boku, aby vždy patřičně připravil dav pro mistrovo umění. Na mapě navštívených míst se ocitá například klub Kristal v Rumunsku, událost Clubbersday v Madridu či legendární klub Florida 135 ve španělském městě Fraga.

Po skončení turné přichází čas pro první oficiální kompilaci, pod niž se skví Tietjenův podpis. Nese jméno Eins a obsahuje unikátní mix nejlepších tracků labelu Cocoon recordings z let 2000 až 2005. Světlo světa spatří koncem května 2006 a v budoucnosti budou následovat další Chrisovy tématické mixy, označené jednoduše jako Zwei, Drei, Vier a Fünf.

Ke klubové noci Next Generation si Chris přibírá také spolupořádání nové pravidelné noci s názvem Micromized, netradičního počinu v klubové restauraci Micro, měnící se vždy o půlnoci v houseový taneční parket. Zde nalézají útočiště fanoušci hypnotického minimal-house stejně jako vyznavači groovy deephouse stylu, kteří pravidelně dostávají vše, co si mohli přát. Právě proto je Micromized dosud považována za nejlepší a nejpopulárnější noc v Micro.Léto se rychle blíží a s ním sezóna open-airů. Chrise hostí významné festivaly jako LoveFamilyPark, Greenfields, SonneMondSterne, Nature One, Green&Blue či Mysteryland. Vrcholem sezóny však zůstává magická Ibiza, kde na Tietjena čeká rezidentura v kluberské Mecce jménem Amnesia. Právě zde také vzniká jeho kompilace Disco Invaders pro Cocoon Ibiza.

Chris Tietjen hraje nejčastěji groovy tech-house v kombinaci s hypnotickým minimalovým zvukem. V jeho tracklistech však nechybí ani tepavé techno a další styly. Chráněnec Svena Vatha je stále na strmé cestě vzhůru a všem slibuje pouze jediné: mnoho hodin nespoutané taneční extáze.

Dodal : Pepe

Nakupuj vstupenky na Citadelu na Ticketpro.cz a Ticketportal.cz za cenu 599 CZK nebo VIP v omezeném množství!

www.svenvath.czZdroj: TZ Citadela, s. r. o.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 12. 1. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Host Svena Vatha – Chris Tietjen z Francie na Citadele!. Vychytané.cz. [Online] 12. 1. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4123. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Host-Svena-Vatha-–-Chris-Tietjen-z-Francie-na-Citadele!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:38