Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Exit festival potvrzuje první jména!

Arcade Fire, Hadouken!, Tiga, James Zabiela, Gramophonedzie, to jsou první potvrzení účinkující
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Exit Festival
čtvrtek 7. července 2011 18:00
(konec +- neděle 10. července 2011 18:00)
Novi sad
Srbsko (YUG)
První kdo potvrdil svou účast byli kanadští art-rockový Arcade Fire, kteří předvedou svou výjimečnou live show na Exit Main Stage. Dalším potvrzeným účinkujícím je kanadský DJ a mimořádný producent Tiga, vedoucí Turbo records, mistr za gramofony. Budete ohromeni, když vám píchne injekci svých elektronických zvuků.

Na scéně se představí také - James Zabiela.
Místní hrdina Gramophonedzie, jeden z nejlepších vývozu Srbska (z nichž první je elektřina) měl mezinárodní # 1 taneční hit s 'Why Don't You' letos v létě. Dance Arena je známá pro ty nejlepší na této planetě - DJs i veřejnost - a pro 20 000 lidí, kteří tančí, kdyžý začíná slunce stoupat nad hradby je to opravdu zážitek! Rok 2011 je nastaven na nefalšovaný zážitek z elektronické hudby na nejvyšší úrovni, a toto jméno je jen ochutnávka toho, co přijde.

Podél oblázkových ulic pevnosti se představí kapela Hadouken!, která bude napínat své fanoušky s dynamickým výkonem, že oni jsou proslulí.

EXIT 2011 nabídne přes více než 400 vystoupení na 20 pódiích, spojené dlážděnými ulicemi hradby a tunely - procházka po mystické pevnost je jako výlet přes magickou říši divů. Hudba se pohybuje od rocku, dance, indie, latino, reggae, electro, chill out až po regionální hudbu, takže není o nic lepší festival na světě, než tento, který vám přinese tolik nového! EXIT je stále nejlepší, nejodvážnější a nejlepší volbou kvůli své ceně, zkušenostem a pro náročnější návštěvníky festivalu. Nabízí více zábavy, jednodušší a levnější možnosti cestování, počasí a úžasnou atmosféru narozdíl od ostatních festivalů, ujistěte se, že je na vašem seznamu akcí, které chcete v roce 2011 navštívit!

Vstupenky:

EXIT chápe, že finanční situace je pro mnoho studentů stále obtížnější, více, než kdy předtím, a proto se snažíme o udržení ceny vstupenek v tomto roce co nejníže. První verze vstupenky je stále levnější než jakýkoliv festival v UK a to za pouhých 89 liber + b / f, je to ale omezeno na počet kusů. Poté, co se všechny první verze vyprodají, začíná se od té doby prodávat druhá verze vstupenek, kde se cena zvedne na £ 105, takže kuo lístky včas a ušetříš 15%! Stále je to výhodná koupě a za sluníčka, bez bláta a spoustu krásných zážitků, je to zlatý lístek na léto 2011. Exit festival se na tebe těší!

Vstupenky v předprodeji
Všechny vstupenky za loňské ceny jsou již vyprodány!
4 denní lístek na festival - £ 89 + b / f
4 denní lístek na festival - £ 105 + b / f
Vstupenka do kempu - £ 25 + b / f

Vstupenky možno zakoupit zde:
www.etickets.to/exit
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 11. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Exit festival potvrzuje první jména!. Vychytané.cz. [Online] 11. 1. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4120. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Exit-festival-potvrzuje-prvni-jmena!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:44