Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Malá žena, v luxusním balení..

I když si chlapi na nás pořád stěžují a my na ně, co by asi byl svět bez zajímavých žen? Určitě nudným místem. Jedna z nich v poslední době plní stránky bulvárních, pánských i módních časopisů…
Přidat na Facebook
Její celé jméno zní Eva Jacqueline Longoria. Zaujala nás v seriálu Zoufalé manželky, kde hraje Gabriellu Solis, luxusem zhýčkanou ženu, která se sexuálně ujímá svého zahradníka.

Narodila se s trochou mexické krve a temperamentem, díky tomu plně mluví španělsky. Vyrůstala na texaském ranči s několika sourozenci. Později vyhrála soutěž krásy i když je docela maličká. Sbalila si svých pár švestek a přesunula se do Los Angeles.

Snažila se probojovat jako modelka, později jako herečka. Měla pár štěků v Beverly Hills 90210. Pak se na dva roky usídlila v kdysi oblíbeném seriálu mé babičky, Mladí a neklidní. Docela dobře si pamatuji, jak sem ho nesnášela i s babičkou. Na výsluní ji vynesla právě až postava Gabriell.

Její role je docela náročná! Pohybuje se neustála po domě ve spodním prádle nebo se koupe či muchluje ve vaně. Eva na sebe práskla, že miluje mimo jiné vibrátory (fanoušci ji je neustále zasílají, už je nemá komu rozdávat), krásné šperky a vysoké podpatky.

Co se týká filmu, nic moc. Za zmínku však možná bude stát snímek The Sentinel, který má přijít k nám do kin zimě nebo na jaře. Jejími kolegy se staly takové hvězdy jako Michael Douglas a Kiefer Sutherland, takže uvidíme, jestli si Eva konečně polepšila. Vzhledem k tomu, že její otec je vášnivým lovcem a dceru k tomuto koníčku vedl. Longoria si na střelnici vedla lépe než zkušenější hvězdy.

Evina tvářička se v neposlední řadě objevuje v různých reklamních kampaních. Jejím přítelem je basketbalista, který je o osm let mladší než ona, sice mají za sebou několik rozchodů, ale zatím se dávali spokojeně neustále dohromady.

Jak už jste jistě všichni pochopili, tahle slečna je ve vysoké cenové kategorii. Pro ženy představuje ideál pohodlného a bohatého života…
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 2. 2. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Malá žena, v luxusním balení... Vychytané.cz. [Online] 2. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=412. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mala-zena,-v-luxusnim-baleni..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:44