Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kulturní zařízení chystá dva zámecké plesy

Letos totiž vůbec poprvé uspořádá hned dva Zámecké plesy.
Přidat na Facebook
Hned dvě slibné možnosti řádného společenského vyžití nabízí Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí v nadcházející plesové sezóně. Letos totiž vůbec poprvé uspořádá hned dva Zámecké plesy. Ten první proběhne 18. února, repríza je v plánu 11. března.
„Zámecký ples je každoročně natolik navštěvovanou akcí, že se zdaleka na všechny zájemce nedostane. Proto jsme se rozhodli letos zaexperimentovat a uspořádat plesy rovnou dva,“ uvedla ředitelka Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí Gabriela Zelinková.

Plesy se sice budou jmenovat oba stejně, jejich programová nabídka se však bude lišit. O hudební doprovod na únorové akci se postarají Showband Rivieras, Duo Cadillac a DJ Hitrádia Apollo René Jančík. „Na březen máme prozatím domluvenou zajímavou kapelu Zatrestband. Jde o bigband hrající klasické swingové pecky, ale také muzikálové hity v netradičních hudebních aranžmá. Další program březnového plesu ještě upřesníme,“ uzavřela Zelinková.
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 11. 1. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Kulturní zařízení chystá dva zámecké plesy. Vychytané.cz. [Online] 11. 1. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4119. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kulturni-zarizeni-chysta-dva-zamecke-plesy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:23