Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Muže zřejmě postihl epileptický záchvat, pomohli mu strážníci

Městská policie Zlín zachránila muže, který pravděpodobně trpěl epileptickým záchvatem. Strážníci okamžitě zavolali záchrannou službu a muž byl převezen do nemocnice.
Přidat na Facebook
V pondělí krátce po 13té hodině prováděla hlídka Městské policie Zlín kontrolní činnost na třídě Tomáše Bati, když si povšimla muže, jenž byl pravděpodobně postižen epileptickým záchvatem. Strážníci proto neprodleně provedli nezbytné opatření k tomu, aby se muž sám při záchvatu neporanil. Do příjezdu ZZS ZK, která byla prostřednictvím stálé služby k dotyčnému přivolána, jej uvedli do stabilizované polohy a kontrolovali jeho základní životní funkce. Muž byl poté převezen k dalšímu ošetření do KBN Zlín.

Betlém na náměstí opět lákal nenechavce
Tak jako každý rok, i letos zdobí náměstí Míru vánoční betlém, jehož součástí je kasička na finanční hotovost, která posléze putuje na charitu. A stejně jako každý rok, i letos tato kasička láká nenechavce, kteří se neštítí peníze z ní vybrat pro svou vlastní potřebu. V pondělí, krátce po 15té hodině tak hlídka Městské policie Zlín přistihla u betlému 54letého muže slovenské národnosti, který peníze z betlému vybíral. Byl strážníky poučen o smyslu vánoční charity a následně z náměstí vykázán s poučením, že v případě opakování jeho protiprávního jednání bude řešen ve správním řízení, kde by mu hrozila pokuta až do výše 15.000 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 25. 12. 2010 19:50
Váňová, Lada. 2010. Muže zřejmě postihl epileptický záchvat, pomohli mu strážníci. Vychytané.cz. [Online] 25. 12. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4106. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muze-zrejme-postihl-epilepticky-zachvat,-pomohli-mu-straznici
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:51