Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Chemical Brothers vyvolali festivalovou náladu už v prosinci

Open Air Festival zažívá díky ohlášení The Chemical Brothers nebývalou vlnu zájmu fanoušků
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Počty prodaných vstupenek a návštěvy stránek rozhodně nesvědčí o tom, že do festivalu zbývá ještě více než půl roku. “Jako díky pro vás máme další přídavek k hudebnímu nášupu,” usmívá se promotér festivalu Michal Lukeš. Tata bojs, Sto zvířat, Lus3, Ivan Hlas Trio a Michal Hrůza, to je pětice nových přírůstků v programu festivalu. Zájemci o vstupenku mohou navíc stále využít nejvýhodnější ceny v předprodeji, která zůstává beze změny do konce roku. Na nákup lístku za 660 korun tak ještě zbývají necelé dva týdny. V rámci akce 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu je možné získat lístek na festival v přepočtu za pouhých 330 korun.

“Diskuse o dalších jménech vystupujících plní náš facebook i diskusi na stránkách www.openairfestival.cz,” říká promotér festivalu Michal Lukeš. “Takže jsme se rozhodli dát vám další indicii toho, jak bude celkový line-up pro rok 2011 vypadat. Tentokrát si na své přijdou i fanoušci ska, protože po loňském ročníku jsme od vás obdrželi celou řadu přání z tohoto žánru,” dodává Michal s tím, že festival se snaží vyslyšet přání svých příznivců.

Další pětice kapel na programu Open Air Festivalu 2011
Open Air Festival 2011 má odedneška opět o něco jasnější kontury, a to například díky chystanému vystoupení Tata bojs. Kluci složili “hymnu Open Air Festivalu”, tedy cover verzi skladby Personal Jesus, nazvanou “Tleskáme častějc”. I na příští rok si kapela chystá žhavou novinku, a to očekávanou desku, která na Open Air Festivalu zazní.

Lus3 se svou elektropopovou hudbou opepří Open Air Festival o další porci taneční energie. Sama kapela hodnotí svou produkci jako pomezí mezi elektro zvukem a punkem. Kontrastem k formaci Lus3 bude Ivan Hlas a jeho trio. Folk rockového písničkáře veřejnost nezapomene nejen díky skvělému soundtracku k Šakalím létům. Ivan Hlas patří k těm muzikantům, kteří dovedou nalákat fanoušky všech generací, kteří zkrátka mají rádi dobrou hudbu i texty. Další výraznou osobností na programu je Michal Hrůza a jeho band. Tenhle svérázný a velice talentovaný textař spolupracoval s řadou dalších muzikantů a především vytvořil řadu “hitovek”, na které dodnes posluchači nezapomínají. Žánr SKA, odvozený z jamajských melodií a evropského punku, bude reprezentovat Sto zvířat.

Sledujte dobrodružství OAFáků
Festivalová rodinka OAFáků si žije svým životem. Podívejte se, co vyváděli OAFovi na podzim a přečtěte si nejnovější blog na webu www.openairfestival.cz , nebo si prohlédněte fotky na www.facebook.com/openairfestival . Sami uvidíte, že festivaloví “mrňousové” jsou pořádně aktivní a výlety do zahraničí jim problémy nedělají. Naopak - cestu na Berliner Festival si náležitě užili stejně jako party v berlínských klubech i prohlídku památek německé metropole.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 22. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. The Chemical Brothers vyvolali festivalovou náladu už v prosinci. Vychytané.cz. [Online] 22. 12. 2010. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4099. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Chemical-Brothers-vyvolali-festivalovou-naladu-uz-v-prosinci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:24