Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LAIDBACK LUKE – oficiální vyjádření pořadatelů

17. prosince 2010 vystoupil v klubu SaSaZu holandský dj a producent Laidback Luke. Jeho návštěva u nás měla sice pořadové číslo 2, ale klubové vystoupení mělo premiéru – a to nadmíru úspěšnou. Klub se otevřel úderem deváté hodiny, kdy si první tři hodiny rozdělili účastníci djské soutěže (Carl Lope, Milan Mio Martínek a celkový vítěz Nick Martino). V pravidlech jsme udělali nakonec výjimku a vyhověli žádosti, zda může hrát se souhlasem vítěze i druhý z celkového pořadí. Aby bylo učiněno spravedlnosti za dost, tak úvodní set odehrál Carl Lope coby dj s nejvyšším počtem soutěžních hlasů.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LAIDBACK LUKE v SaSaZu
pátek 17. prosince 2010 21:00
(konec +- sobota 18. prosince 2010 05:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o jeden ze 4 lupenů na akci LAIDBAK Luke 17. prosince 2010 v SaSaZu v Praze. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Po setu Johna Cultera nastoupil v jednu hodinu na hlavní stage Laidback Luke. Pro někoho běžné očekávání, pro promotéry však skoro 10 hodin pevných nervů, které tomu předcházely.

Vzhledem k hustému sněžení nemohl Laidback Luke odletět do Prahy v poledne dle plánu. Celé letiště v Amsterdamu bylo až do večera uzavřeno a všechny lety zrušeny nebo přeloženy na neurčito. Vedle soukromého Jetu, který byl narychlo zarezervován, se podařilo zajistit i náhradní let běžnou linkou z Bruselu v 19:10. Přesun autem z Amsterdamu do Bruselu však trval v tomto počasí skoro 2,5krát déle než je běžné. Ti, kteří sledovali Facebook nebo Twitter si mohli podle vzkazu na Laidbackových stránkách udělat vlastní obrázek. Pozdravy se Sander van Doornem přes Facebook, který uvízl ve stejné koloně nebo vzkazy „15 mins from home, took me 1.5 hour“ nevypadaly v půl čtvrté odpoledne zrovna neoptimističtěji.

Let v 19:10 se nakonec stihnout podařilo stihnout díky odložení na 20:40. Další nemilé překvapení už naštěstí na nikoho nečekalo a let z Bruselu dosedl po desáté hodině na Ruzyni.

V souvislosti s tím bychom chtěli poděkovat všem, co zachovali chladnou hlavu a sledovali naše facebookové stránky a aktualizované komentáře u eventu s vývojem situace, kam jsme vkládali informace skoro téměř ihned poté, co jsme dotelefonovali s Laidbackem nebo jeho managerem. Naopak neděkujeme diskutujícím, kteří ve stylu „Já vím první, heč!“ šířili nepravdivé nebo nezcela správné informace o tom, že Laidback Luke do Prahy nedorazí. I přes opravdu krizovou situaci jsme měli v záloze soukromý Jet, kterým by do Prahy letět mohl. Z finančního hlediska je však logické, že toto byla až ta opravdu poslední varianta, kdyby nevyšel let z hlavního letiště v Bruselu.

Bohužel fámy o absenci hlavní hvězdy, které paradoxně odstartoval Laidback Luke vzkazem na Twitteru, dorazily i do éteru rádia, kde tyto zprávy bez ověření u promotéra převzali.
Přesto jsme rádi, že většina návštěvníků si dokázala informace zjistit správně a na akci nezanevřela. Jak se později ukázalo, tak by mnozí opravdu litovali ;-) Laidback Luke si vystoupení náramně užil a opravdu se bavil. Naše díky patří všem návštěvníkům, kteří se na této výborné atmosféře podíleli.

Po jeho vystoupení jsme už s managementem Laidbacka předběžně probírali i jeho další návštěvu ČR, která je v tuto chvíli už téměř jistá.

Děkujeme společnosti Elektromedia, která převzala nad touto akcí hlavní záštitu. Díky Elektromedia jste např. mohli vyhrát vstupenky a přímo na akci se zúčastni soutěže o hodnotné ceny. V pondělí 20.12. v 11h byli vylosování výherci, které najdete zde:
http://www.elektromedia.cz/podporujeme-akci

Pokud jste byli 17.12. v SaSaZu můžete využít slevový kód, který měl každý návštěvník na pásce. Kód platí do 31.12.2010 a lze na něj uplatit slevu ve výši 5% v e-shopu http://www.elme.cz

Za ceny do djské soutěže děkujeme společnostem www.Prodance.cz a www.RentPoint.cz

Zdroj: TZ Live61
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 21. 12. 2010 13:00
Prachař, Štěpán. 2010. LAIDBACK LUKE – oficiální vyjádření pořadatelů. Vychytané.cz. [Online] 21. 12. 2010. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4098. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LAIDBACK-LUKE-–-oficialni-vyjadreni-poradatelu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:50