Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Silvestr v M-klubu podporuje Stallone

Plakáty s pózujícím Sylvestrem Stallonem zaplavily v těchto dnech Valašské Meziříčí
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Silvestr M-Klub
pátek 31. prosince 2010 20:00
(konec +- sobota 1. ledna 2011 03:00)
M-Klub
Valašské Meziříčí (CZ)
Pořadatelé silvestrovské party v M-klubu totiž slibují večírek minimálně tak ostrý a nekompromisní, jako je samotný Rambo. V průběhu posledního večera roku 2010 zahrají a zazpívají Čokovoko a Kapitán Demo. Následovat budou sety známých i méně známých DJs. Program začíná od 20.00 hodin.
Nonkonformní dívči raperské duo Čokovoko na hudební scéně působí od roku 2006. Děvčata sama o sobě prohlašují, že patří mezi nejznámější a nejsyrovější z hudebně nenadaných kapel v Brně. „Jejich texty jsou provokující, vulgární, možná až za hranici vkusu citlivějších povah. Kromě opravdu věrných fanoušků existuje i spousta lidí, kteří je od srdce nenávidí. Pokud se dokážete nad jejich hudbu povznést, je to opravdová zábava,“ charakterizoval brněnské amazonky produkční M-klubu David Schwager.

Z podobného ranku je i druhý interpret Kapitán Demo. Pod touto přezdívkou se schovává Gregory Finn – frontman kytarových Southpaw a mozek triphopového projektu Ghostmother. „Mám pocit, že na české scéně chybí humor, že se všichni berou strašně vážně. Proto jsem vymyslel postavu Kapitána Dema, která vzhledem k tomu, že je zcela negativní, tak si může dovolit v podstatě cokoli,“ říká hudebník. Během svých vystoupení, kde si bere na paškál současnou konzumní společnost, občas rozhazuje mezi diváky jídlo a samotnému mu k tomu roste umělé břicho. To vše doplňuje odvážnými rýmy a nejrůznějšími samply.

Jako známý DJ Radia 1 se Gregory Finn uvede také v pozdějším programu. „Společně s ním se do DJingu pustí také Mejla z Vypsané fiXy, nebo DJ Varle aka Redhead, ve kterém návštěvníci poznají jednoho ze členů místní kapely Elektrick Mann. Za mixpult se postaví také rezident přímo z M-klubu,“ prozradil Schwager.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 24. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Silvestr v M-klubu podporuje Stallone. Vychytané.cz. [Online] 24. 12. 2010. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4095. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Silvestr-v-M-klubu-podporuje-Stallone
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.27.143
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 03:30