Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velryba od teď tak trochu jinak :)

Od února 2007 zlínský klub Velryba mění dominantní hudební styl ve své dramaturgii. Velryba Music Club se bude na víkendových parties více přiklánět ke klubovému žánru hudby. A kdo teďka šéfuje muzice ve Velrybě?
Přidat na Facebook
Hlavním dramaturgem klubu se stal šéf promotérské agentury Clublife DJ Milhaus, který druhou půlku roku 2006 strávil v daleké Číně jako rezidentní DJ clubu YES. Klub již v minulosti navázal úzkou spolupráci s promotéry žánrových klubových akcí (Booking Marcus Cooper, FS Music, Undermedia, Clublife, Sunteam Crew...), kteří budou ve Velrybě i nadále uvádět své akce.

Příznivci klubové muziky se můžou těši na parties ve stylu aktuálních tanečních směrů: HipHop, House, Trance, Drum and Bass, Breakbeat, Reggae, .. Počítat můžeme jak se špičkou českých djs (Tommy Rogers, Peet, Orbith, Josef Sedloň ad.) , ale i se zahraničními esy světového formátu (například v březnu Ronski Speed).

Velryba Music Club zprovoznil nové internetové klubové stránky, zkuste mrknout: www.velryba.cz ;) Je tam umístěn link přímo na speciální klubové stránky v novém grafickém provedení.

Kromě parties počítá Velryba ve své dramaturgii nadále i se živými koncerty – na 15. 3. plánuje pokřtění v klubu své nové album Anna K., 6. 4. přijedou kluboví matadoři MIG 21 v čele se showmanem Jiřím Macháčkem.. A Vychytané info určitě bude u toho. Máte se na co těšit ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 30. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Velryba od teď tak trochu jinak :). Vychytané.cz. [Online] 30. 1. 2007. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=409. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velryba-od-ted-tak-trochu-jinak-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 08:00