Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Neplodnost v kraji, hledají se dárci!

Statistiky o vzrůstající neplodnosti mužů i žen v České republice jsou alarmující. Jak můžete vy pomoci tuto situaci řešit?
Přidat na Facebook
Také ve Zlínském kraji stále roste počet žen, které nemohou počít dítě, protože jejich vaječníky produkují málo nebo žádná vajíčka nebo se vzniklá embrya nedostatečně vyvíjejí. Tento jev je znám především u žen nad 40 let, u kterých metody umělého oplození (IVF) s jejich vlastními vajíčky mají velmi nízkou úspěšnost, ale postiženy mohou být i ženy mladší. Část žen, které potřebují darovaná vajíčka jsou nosičky vrozené genetické poruchy, která brání možnosti narození zdravého dítěte.

Právě těmto ženám je určen komplexní program darování vajíček (oocytů), který realizuje Klinika reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně. Specializovaný tým lékařů má dlouholeté zkušenosti v programu darování oocytů a dosahuje úspěšnosti otěhotnění 55-60% na jeden léčebný cyklus.

Pro zdárný průběh programu je potřeba získat darovaná vajíčka. Proto hledá klinika také dárkyně. Podle zákonů ČR je darování vajíček i spermií anonymní, dobrovolné a bezplatné. Klinika reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně však poskytuje dárkyním finanční kompenzaci za cestovní výlohy a diskomfort spojený s léčbou, která se pohybuje v rozmezí 1.000 – 15.000 Kč.

Více informací o klinice a jejím programu na www.crmzlin.cz

komerční sdělení
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 17. 12. 2010 12:30
Prachař, Štěpán. 2010. Neplodnost v kraji, hledají se dárci!. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2010. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4078. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Neplodnost-v-kraji,-hledaji-se-darci!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.86.95
Serverový čas: sobota 18. května 2024 06:28