Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncert The Inspector Cluzo a předprodej lístků na RfP!!!

230 dní před začátkem Rock for People 2011 míří do předprodeje první série vstupenek na 17. ročník festivalu, který se uskuteční mezi 2. a 5. červencem ve Festivalparku u Hradce Králové.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
sobota 2. července 2011 18:00
(konec +- neděle 3. července 2011 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Počínaje čtvrtkem, 18. listopadu bude limitované množství e-ticketů za cenu Kč 1 150,- ke koupi prostřednictvím festivalové předprodejní sítě na www.ticketsforpeople.cz S blížícím se datem festivalu cena vstupenek postupně poroste až na finálních Kč 1 800,- při koupi na místě.

Ještě před oficiálním spuštěním předprodeje připravili pořadatelé z agentury Ameba Production pro fanoušky Rock for People jednu exkluzivní sadu vstupenek. Série čítající sto lístků bude za cenu Kč 1 090,- k dostání na nadcházejícím pražském koncertu francouzských divochů The Inspector Cluzo (a Detroit 7) – ve středu, 17. listopadu v Lucerna Music Baru.

Právě středeční koncert bude jednak warm-upem a zároveň připomínkou Rock for People, kde The Inspector Cluzo podvakrát excelovali. Bubeník Phil a kytarista a zpěvák v jedné osobě Malcolm jsou jako ostrá francouzská delikatesa, která chutná nejlépe, když je okořeněná pořádnou dávkou decibelů. Před nimi se na podiu představí japonská garáž-rocková kapela Detroit 7. Charismatická zpěvačka a kytaristka Tomomi Nabana, bubenice Miyoko Yamaguchi doprovázené baskytaristou Nobuakim Kotajim si své schopnosti dostat publikum do varu prověřili už dříve při předskakování kapelám jako Manic Street Preachers, Reef nebo i domácí Vypsané Fixe.

Vstupenky na koncert v Lucerna Music Baru jsou v předprodejích na www.ticketsforpeople.cz v ceně 250CZK, na místě za 300CZK. Předprodej formou převodu končí dnes, kartou je možné platit i ve středu, 17. listopadu. Vše další na www.rockforpeople.cz

Místo půvabných francouzských frází oprašte před koncertem živelného dua The Inspector Cluzo nefalšovaný anglický argot. To aby vám neuniklo, o čem bude na pódiu řeč. Dvojice Francouzů si totiž v nejmenším nebere servítky a je jen dobře, že většina jejich koncertu proběhne po 22té hodině.

Svojí směsici rock’n‘rollu s čerstvým funkovým groovem nazývají fuck’n’roll (a na koncertě záhy pochopíte proč) a svou energií zadupou do země kdejakou početnější partu. Kromě fantastického hudebního zážitku přináší i cenné poučení, že kvalita vůbec nesouvisí s kvantitou.

Francouzští bastardi, napsal o nich australský tisk po několika obzvláště divokých koncertech a bitkách s techniky. Jelikož kromě nezměrné energie, hudební kreativity a dalších v zásadě kladných vlastností je těmhle dvěma chlapíkům, kteří nemají rádi baskytaristy a vystupují ve vyžehlených oblecích, vlastní i smysl pro sebereflexi, složili obratem na toto téma písničku. Své druhé studiové album, které vyšlo na začátku letošního roku, totiž nazvali The French Bastards.

„Zamilovali jsme si je stejně jako publikum. I proto jsme je coby náš objev viděli na Rock for People v roce 2009 i letos. Ti, kdo je neměli v Hradci Králové možnost spatřit naživo, po první druhé písničce pochopí, čím si nás omotali kolem prstu,“ dodává Michal Thomes z agentury Ameba Production, která Rock for People každoročně pořádá a stojí i za koncertem The Inspector Cluzo.

K poslechu:
http://www.myspace.com/theinspectorcluzo
http://www.myspace.com/detroit7
http://www.youtube.com/watch?v=0prsJLDcvQU

Ceny vstupenek na Rock for People 2011 (výhradně na www.ticketsforpeople.cz)

listopad / prosinec – 1 150CZK (zvýhodněné vstupné 1 090CZK)
leden – 1 240 CZK
únor – 1 310 CZK
březen – 1 380 CZK
duben – 1 450 CZK
květen – 1 520 CZK
červen – 1 590 CZK
na místě – 1 800 CZKZdroj: Smart Communication
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 10. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Koncert The Inspector Cluzo a předprodej lístků na RfP!!!. Vychytané.cz. [Online] 10. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4072. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncert-The-Inspector-Cluzo-a-predprodej-listku-na-RfP!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 03:12