Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Aneta Langerová zavítá do Valašského Meziříčí

Před šesti lety zvítězila prakticky neznámá rodačka z Benešova v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Aneta Langerová
úterý 21. prosince 2010 20:00
(konec +- středa 22. prosince 2010 03:00)
M-Klub
Valašské Meziříčí (CZ)
Od té doby vydala tři alba, získala dva slavíky a dvakrát byla oceněna Akademií populární hudby. Za touto úctyhodnou bilancí se skrývá Aneta Langerová, která se v úterý 21. prosince představí valašskomeziříčském zámku Žerotínů.
„V rámci podzimního pokračování jarního turné k poslední desce Jsem, hrajeme písně z desky Spousta andělů, Dotyk a samozřejmě nejvíc písní z té poslední Jsem. Koncert je díky tomu, myslím, velmi pestrý a nebudou tedy například chybět písně Voda živá, Hříšná těla křídla motýlí, Malá mořská víla a V bezvětří,“ nastínila Aneta Langerová program, na který se mohou návštěvníci valašskomeziříčského koncertu těšit.
Langerová během podzimu vystoupí na bezmála desíti místech v celé České republice. Turné, které začalo už na jaře, se koná na podporu třetího alba s názvem Jsem, které zpěvačka vydala loni.

„Langerová patří v současnosti mezi vůbec nejpopulárnější zpěvačky. Její tvorbu přitom neoceňuje zdaleka jen laická veřejnost. Je držitelkou několika ocenění Akademie populární hudby Anděl. Naposledy v loňském roce za Skladbu roku, kterou se stala píseň V bezvětří právě z alba Jsem,“ sdělil produkční M-klubu David Schwager.

Langerová se nerealizuje jen v hudební branži. Je patronkou nadace Světluška, která pomáhá nevidomým. Zpěvačka naposledy Světlušce pomáhala v rámci sbírkového dne na začátku září, během kterého 5850 dobrovolníků v ulicích českých a moravských měst vybralo částku převyšující 4,5 milionu korun. Netradiční roli má také v probíhající soutěži StarDance, která v současné době běží na obrazovkách České televize. „Od té doby co tančím, se mi lépe zpívá a komunikuje s lidmi. Tanec skvěle ovlivňuje moje tělo, zpevňuje ho, rovná ho a tím pádem vše v těle funguje, jak má a můžu se na něj spolehnout. Tělo je můj nástroj, na který hraju, když zpívám,“ podotkla k účasti v soutěži mladá zpěvačka.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 17. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Aneta Langerová zavítá do Valašského Meziříčí. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4069. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Aneta-Langerova-zavita-do-Valasskeho-Mezirici
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:07