Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vstupenky na jarní koncert Bobbyho McFerrina jsou téměř vyprodány

Do prodeje jde exkluzivní limitovaná edice vstupenek na pódium
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bobby McFerrin
úterý 29. března 2011 19:00
(konec +- středa 30. března 2011 02:00)
Hala Vodova
Brno (CZ)
Pouhých několik týdnů stačilo k vyprodání téměř všech vstupenek na jarní koncert Bobbyho McFerrina. Nekorunovaný král vokálních improvizací vystoupí v jihomoravské metropoli 29. března v rámci festivalového preview jubilejního desátého ročníku mezinárodní hudební přehlídky JazzFestBrno v brněnské hale Vodova od 19 hodin.
„McFerrinovo charisma evidentně funguje i na Brňany, oprávněně si v posledních dvou letech v Česku získal obrovskou přízeň publika. A skoro to vypadá, že lístky na Bobbyho McFerrina se staly letošním hitem předvánočního trhu.“ glosuje rychlost prodeje Vlastimil Trllo z pořádající agentury 24/7 Promotions.

Od 16. prosince bude v síti Ticketstream v prodeji zbytek série vstupenek ve třech kategoriích za ceny 990 Kč, 1 490 Kč a 1 990 Kč. Nově se otevírá mimořádně zajímavá šance prožít vystoupení Bobbyho McFerrina přímo na pódiu, za lístek na sezení v těsné blízkosti umělce zaplatí zájemci 2990 Kč. Atraktivní příležitostí pro zájemce o kombinované zážitky nadále zůstává VIP vstupenka, která zahrnuje nejlepší místa v hledišti, a zároveň nabízí luxusní občerstvení formou rautu (za cenu 3990 Kč) popřípadě i kombinaci s ubytováním ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Brně (za 5990 Kč).

Podrobné informace na www.bobbymcferrin.cz

Bobby McFerrin vystupoval v České republice zatím čtyřikrát a jeho koncerty vždy provázely vyprodané sály a obrovský zájem publika. Při jeho první návštěvě v Praze byl zájem tak veliký, že organizátoři dokonce jeden koncert přidávali. Naposledy se v Praze a Ostravě představil se svým nejnovějším albem VOCAbuLaries. Návštěvníci jarního brněnského koncertu se pro změnu mohou těšit na Bobbyho s jeho tradičním repertoárem, který mu dosud vynesl deset cen Grammy a milióny fanoušků po celém světě.
Bobby McFerrin prodal doposud přes 20 miliónů kopií svých alb, jichž doposud vyšlo třináct. První, eponymní natočil v roce 1982, poslední s názvem VOCAbuLarieS vydal letos. Kombinuje na nich jazz, klasiku, pestré vlivy world music, ethno i folk se svými originálními hudebními nápady. Právě díky bohatosti vlivů a neutuchající chuti experimentovat vzniká nadčasová hudba, která překračuje žánrové (i zeměpisné) hranice a dotýká se všech kultur. McFerrin, jenž spolupracoval například s violoncellistou Yo-Yo Mou a jazzovými pianisty Chickem Coreou a Herbiem Hancockem, není ale jen vynikajícím zpěvákem a skladatelem filmové hudby. Je i uznávaný dirigent; s taktovkou v ruce spolupracoval mimo jiné s Vídeňskou filharmonií.

Bobby McFerrin je nadšený zastánce povinné hudební výchovy v rámci školní docházky. Asi proto, že sám nejlépe ví, jak mocné má hudba účinky. Ostatně v roce 1987 vydal s Jackem Nicholsonem album pro děti nazvané The Just So Stories - Elephant's Child.
Šedesátiletý hudebník osobitým způsobem využívá svůj hlasový rozsah čtyř oktáv, přičemž jedinečná atmosféra jeho koncertů vyniká díky improvizaci a nenucenému kontaktu s publikem. Pět ze svých deseti cen Grammy získal v kategorii Nejlepší jazzový mužský zpěv.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 17. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Vstupenky na jarní koncert Bobbyho McFerrina jsou téměř vyprodány. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2010. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4068. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vstupenky-na-jarni-koncert-Bobbyho-McFerrina-jsou-temer-vyprodany
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:31