Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Výstava a koncert podpoří postiženou holčičku

Spojit příjemné s užitečným můžete ve dnech 15. a 16. prosince v divadelní kavárně zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí
Přidat na Facebook
V těchto prostorách bude probíhat prodejní výstava výrobků klientů sociálních zařízení z celého okolí. Výtěžek z prodeje bude využit pro zakoupení dýchacího přístroje pro těžce postiženou třináctiměsíční holičku. Ke stejnému účelu poslouží také vstupné z benefičního koncertu, který proběhne ve středu 15. prosince v sále zámku.

Podle pořadatelů budou moci návštěvníci výstavy zakoupit výrobky v cenové relaci zhruba od třiceti do tří set korun. Autory výrobku jsou klienti Domova pro osoby se zdravotním postižením Javorník, Chvalčov, Domova pro osoby se zdravotním postižením Zašová, Centra pro lidi se zdravotním postižením Valašské Meziříčí a Základní školy speciální a Mateřské školy speciální Nový Jičín. Že by nešly výrobky v době předvánoční na odbyt, nikdo strach nemá. „Zkušenosti z předchozích výstav vedou k poznatku, že lidem se výrobky líbí a shledávají je vhodné jako drobné dárky. A snad sehrává svou roli i adventní nálada,“ myslí si Hana Opltová, předsedkyně občanského sdružení Člověk člověku.

„Letošní výtěžek z výstavy bude použit jako část nákladů na zakoupení dýchacího přístroje pro těžce postiženou 13měšíční holčičku. Na koncertu vystoupí pěvecký sbor ZUŠ z Valašského Meziříčí a sólisté a výtěžek půjde na stejný účel,“ doplnila předsedkyně občanského sdružení, které každým rokem získává prostředky na zakoupení zdravotních pomůcek pro dvě až čtyři děti v celkové hodnotě až 200 tisíc korun.
Pokud by se během obou adventních akcí nepodařilo sehnat dostatečné množství finančních prostředků, zakoupení přístroje to zřejmě neohrozí, pouze zkomplikuje. „Koupě přístroje bude realizována, a to kumulováním prostředků i z jiných zdrojů,“ vysvětlila Opltová.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 15. 12. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Výstava a koncert podpoří postiženou holčičku. Vychytané.cz. [Online] 15. 12. 2010. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4066. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vystava-a-koncert-podpori-postizenou-holcicku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 21:00