Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmový klub BIO nabídne poslední promítání tohoto roku!

Filmový klub Bio je projektem Fakulty multimediálních komunikací na Univerzitě T. Bati ve Zlíně. Promítá každých 14 dní v úterý filmy pro náročnější diváky, kteří se nebojí zkusit něco nového. Už 14. prosince se můžete těšit na vánoční promítání filmu Koralína a svět za tajnými dveřmi!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Filmový klub BIO - Koralína a svět za tajnými dveřmi
úterý 14. prosince 2010 20:00
(konec +- středa 15. prosince 2010 03:00)
Golem
Zlín (CZ)
Poslední promítání tohoto roku se bude nést ve vánočním duchu. Diváci se mohou těšit na temnou pohádku Koralína a svět za tajnými dveřmi. Již podruhé se bude promítat na velkém plátně, aby si každý mohl vychutnat atmosféru Filmového klubu BIO. Studenti Fakulty multimediálních komunikací si tentokrát připravili i malé vánoční překvapení, proto je na co se těšit!

Když se malá Coralina nastěhuje do nového domu, ze všeho první prozkoumá dům a okolí, jak jí poradí tatínek, který je snad jako každý dospělý neustále zaměstnaný. Poté, co spočítá všechno modré (153), všechna okna (21) a počet dveří (14), zjišťuje, že jedny dveře v salónku vedou temnou chodbou do bytu podobnému tomu jejich jako vejce vejci. Vše je však pouze zdánlivé a příběh, který děti považují za dobrodružství a dospělí z něj mají noční můry, může začít…

Pohádkový příběh vznikl na podkladu knihy anglického spisovatele Neila Gaimana, z jehož tvorby byl také zfilmován Hvězdný prach, nebo Neverwhere.Promítání začíná ve 20:00 hod ve zlínském klubu Golem, vstupné je 20 CZK.

Více info na: www.klubio.cz, http://www.facebook.com/biofilmovyklub nebo http://www.facebook.com/bijacek

Filmový klub BIO pořádá za podpory Jazykové školy Vedral ( http://vedral.eu/ ) Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Zdroj: www.csfd.cz

Lakina
(Lada Váňová)
neděle 12. 12. 2010 20:35
Váňová, Lada. 2010. Filmový klub BIO nabídne poslední promítání tohoto roku!. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4054. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmovy-klub-BIO-nabidne-posledni-promitani-tohoto-roku!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:06