Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Salon PETRA MĚCHUROVÁ slaví 9. narozeniny!

Kadeřnice Petra Měchurová znovuotevírá po rekonstrukci svůj stejnojmenný salon v pražské Králodvorské ulici, jemuž k devátým narozeninám nadělila nový design a větší prostor.
Přidat na Facebook
Salon otevřený v roce 2001 prošel během svého devítiletého fungování několika designovými rekonstrukcemi, naposled v loňském roce, a vždy se mohl chlubit čistým a originálním stylem. Rok 2010 však otevírá novou etapu pro značku Petra Měchurová. Rozšíření a re-design Salonu Petra Měchurová přináší nové možnosti, jak zlepšit servis klientům, zvýšit jejich pohodlí a zpříjemnit jim čas strávený návštěvou kadeřníka. Nový svět, kde kadeřničtí mistři Salonu Petra Měchurová s nadšením a talentem mění vlasy v nejkrásnější účesy.

K devátým narozeninám přišli popřát a salon slavnostně znovuotevřít i známé osobnosti, o jejichž účesy nejlepší česká kadeřnice pečuje. Večerem provázela moderátorka Lejla Abbasová a pásku nově zrekonstruovaného salonu přestřihli manželé Ivana a Karel Gottovi a Anna K. Karel Gott se při té příležitosti svěřil, že do odborných kadeřnických rukou Petry Měchurové se dostal díky své ženě Ivaně. "Před sedmi lety jsem v salonu Ivanku vyzvedával a Petra mi nabídla, jestli nechci, aby ze mě udělala chlapa," zavtipkoval několika násobný zlatý Slavík.

Video z reopen party u příležitosti znovuotevření Salonu Petra Měchurová:Jméno Petry Měchurové patří nejen k tuzemské kadeřnické špičce, čtyřiatřicetiletá kadeřnice získala uznání i za hranicemi a proslavila tak české kadeřnické umění po celém světě. Jako první žena zvítězila v nejprestižnější mezinárodní kadeřnické soutěži AIPP Grand Trophy. Současně jako členka mezinárodního kreativního týmu navrhuje kolekce pod vlajkou značky L´Oréal Professionnel, jíž je řadu let ambasadorkou, a také uměleckou ředitelkou Haute Coiffure Francaise Česká republika (HCF). Je autorkou knihy Vlasy, určené pro všechny milovníky krásy a účesů. Za svůj největší osobní úspěch považuje narození dcery Adélky (* 2009).

Po krátké pauze, kdy se Petra naplno věnovala svým mateřským povinnostem, se vrací zpět na pódia nejvýznamnějších kadeřnických událostí po celé Evropě, podílí se na řadě kadeřnických show a módních přehlídek, připravuje semináře a umělecké projekty, spolupracuje s prestižními módními časopisy, atd. Současně stále pracuje ve svém Salonu, v němž se snaží zhodnotit své zkušenosti z České republiky i zahraničí a poskytnout tak narůstající klientele služby světové úrovně a maximální komfort, ať už rozšířením prostor, novým designem, kvalitou kadeřnického týmu, nebo užší spoluprácí s kosmetickou značkou Kérastase a jeho novým projektem Salon Privilege. Rok 2010 znamená pozvolné uzavírání úspěšného desetiletého působení salonu Petra Měchurová a současně vstup do nové etapy.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 13. 12. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Salon PETRA MĚCHUROVÁ slaví 9. narozeniny!. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2010. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4051. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Salon-PETRA-MĚCHUROVÁ-slavi-9.-narozeniny!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:16