Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MOVEMBER 2010 vytěžil pro boj s rakovinou prostaty přes 100.000 CZK

Ke konci listopadu byla v rámci MO GALA PARTY v prostorách pražského klubu HARD ROCK CAFE oficiálně ukončena kampaň MOVEMBER, která si klade za cíl šířit povědomí v boji proti rakovině prostaty. V rámci kampaně, která proběhla během měsíce listopadu, jsme ve svém blízkém okolí mohli potkávat podivíny s různými variacemi knírků, jenž je „odznáčkem“ a poznávacím prvkem této kampaňě. Sympatizanti projektu si během celého měsíce pěstovali zajímavé variace na téma knír a šířili takto informovanost o závažnosti této choroby, učinii z ní veřejně diskutované téma a upozornili na důležitost prevence. Cílem kampaně bylo rovněž vybírat prostředky na konto nadace Onkologie pro 21 století. Tento v pořadí první ročník - nultý proběhl v roce 2009 - pomohl vybrat prostředky v hodnotě přes 100 000,- Kč.
Přidat na Facebook
Kníry slavných osobnosti podpořily dobrou věc
Do projektu se opět zapojilo mnoho českých známých osobností, jako například Jan P. Muchow, Yemi A.D., frontman kapely J.A.R. Ota Klempíř, Michal Dvořák, designér Michal Froněk, Matěj Ruppert, kapela Niceland, kapela Eddie Stoilow, sjezdový lyžař Ondřej Bank, závodník FMX Martin Koreň, jachtař David Křížek a Miss ČR 2003, Lucie Váchová, jako MO sestra. Společnými silami informovali veřejnost o možnosti vlastního finančního příspěvku na dárcovský účet Movemberu, jenž je hlavní sbírkou financí pro kampaň. Partner projektu, kterým je „Nadační fond onkologie pro 21. století“, obdrží plných 100 procent vybrané částky. V rámci víkendové MO GALA PARTY v Hard Rock Café byl rovněž zvolen muž letošního Movemberu, který se pochlubil nejzajímavějším knírem. Vítězem se stal choreograf a tanečník Yemi A.D.

Movember bude pokračovat
Díky velké podpoře jak slavných osobností, tak i široké veřejnosti a partnerských organizací může projekt Movember pokračovat i v budoucnosti. Přispět můžete i vy, třeba dnes nebo kdykoliv po celý rok, na konto nadace 21. století a to jakoukoliv částkou na číslo účtu: 35-0060798309 / 0800. Velký dík patří společnostem Holmes Place, Hard Rock Cafe Praha a společnosti UPB.

„Společnost Holmes Place se vždy ráda zapojuje do charitativních projektů, které jsou dobře zorganizované a jejichž cílem je opravdu pomoci dané skupině či věci. Movember mezi takové projekty určitě patří a navíc je vtipný a tak nás baví o to více. Příští rok se zase určitě zúčastníme a doufáme, že se na boj proti rakovině prostaty vybere zase o něco více peněz, než letos," řekl Sean Turner, marketingový ředitel společnosti Holmes Place.

Jakub Janeček, managing director Ultra Premium Brands - Central Europe s.r.o. k letošnímu ročníku Movember řekl: „Společnost Ultra Premium Brands ráda spolupracuje na akcích ve kterých má prsty Petr Vančura, protože u nás patří k nejlepším promotérům a “party manům“. Movember byla navíc dobročinná akce týkající se rakoviny prostaty, což je problematika která nás muže velice zajímá.“

Finální Movember party se konala v prostorech pražského Hard Rock Café. Zástupkyně tohoto hudebního světového řetězce komentuje Movember party slovy: „Hard Rock Cafe není jen špičková hudba a skvělé jídlo a pití, ale velký prostor a energie jsou zde věnovány řadě charitativních projektů. A právě proto se Hard Rock Cafe rozhodlo podpořit i charitativní kampaň Movember, podporující nadaci Onkologie pro 21. století, která si klade za cíl šířit osvětu o rakovině prostaty.“

Organizátoři projektu Movember děkuji všem ostatním partnerům za podporu a již nyní se těší na další ročník v listopadu 2011!

Sledujte facebook a web, na kterém najdete průběžné informace o aktuálním dění kolem českého Movemberu !

Více info na: www.movember.cz, http://www.facebook.com/movembercz

Dárcovský účet projektu Movember: 35-0060798309 / 0800

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 12. 12. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. MOVEMBER 2010 vytěžil pro boj s rakovinou prostaty přes 100.000 CZK. Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2010. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4049. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MOVEMBER-2010-vytezil-pro-boj-s-rakovinou-prostaty-pres-100.000-CZK
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:04