Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nová kolekce TERIBEAR pro zimu 2010!

Společnost SPAR ČOS, provozovatel hypermarketů INTERSPAR, připravila ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem další novou limitovanou kolekci TERIBEAR, na které se tentokrát podílel přední český sklářský designér Rony Plesl. Zákazníci INTERSPARu si tak mohou od 24. listopadu pořídit v rámci limitované edice originální sklenice na sekt s rukopisem Ronyho Plesla za výjimečnou cenu.
Přidat na Facebook
Zimní kolekce TERIBEAR 2010 nabízí i další nové kultovní designérské předměty, jimiž jsou stylový zápisník a nevšední nákupní taška. Již tradičně přichází souběžně s novou kolekcí TERIBEAR i nový reklamní vizuál, který nafotil Goran Tačevski a jehož tváří je opět Tereza Maxová, patronka Nadace Terezy Maxové dětem.

Své druhé výročí existence slaví medvídek TERIBEAR stylově se sklenicemi na sekt od renomovaného sklářského designéra Ronyho Plesla. Sklenice jsou balené po dvou do černého tubusu, který podtrhuje jejich luxus a originalitu. Na každém balení najdete rovněž unikátní recept na přípravu alkoholického a nealkoholického nápoje „TERIBEAR drink by Tretters“. Autor sklenic ke svému produktu uvádí: „Projekt TERIBEAR pro mne znamená spojení smysluplnosti a prospěšnosti s kvalitním designem. Sklenice jsou vyrobeny v Čechách, jsou z kvalitní Crystalin skloviny a můj design v retro stylu evokuje bublinky pěnivého nápoje, ve kterém putují zlatí medvídci. Na zdraví, přispěli jste na dobrou věc!“ Poprvé byly originální potištěné sklenice TERIBEAR od Ronyho Plesla představené na výstavě Designblok 2010 a jsou opatřené logem recommended by Designblok.

Pro ty, kteří chtějí mít svého TERIBEARa vždy po ruce, nabízí limitovaná zimní kolekce stylový černý zápisník s vyraženým rastrem medvídků TERIBEAR. Motiv rastru je inspirován grafickým návrhem designéra Vladimíra Žáka, nositele prestižních designových cen, který dlouhodobě na projektu TERIBEAR spolupracuje a v rámci zimní kolekce 2010 se podílel i na relaunchi oblíbených produktů denní spotřeby, jakými jsou například kapesníčky, tašky a vánoční kolekce balicího papíru.

Nedílnou součástí limitované zimní kolekce je červená látková nákupní taška s potiskem bílého medvídka TERIBEAR, kterému díky LED-diód pulzuje srdíčko. S touto taškou se stanou vaše nákupy opravdovou „srdeční“ záležitostí. Tašku lze díky vánočním soutěžím získat v INTERSPARu a nebo zakoupit v rámci limitované edice výhradně v novém internetovém shopu, který naleznou zákazníci na webových stránkách www.teribear.cz

Prodej zimní kolekce TERIBEAR v obchodní síti INTERSPAR byl odstartován 24. listopadu, v den prestižní charitativní přehlídky Fashion for Kids, Nadace Terezy Maxové dětem, kde medvídek oslavil své druhé narozeniny. Kultovní produkty TERIBEAR, které vždy nabízejí originální design za přiměřenou cenu, splňují charitativní účel a potěšily již milióny zákazníků obchodní sítě INTERSPAR. „Dosavadní velký zájem našich zákazníků o TERIBEAR produkty nás motivoval k výrobě další originální kolekce, která je již pátou za pouhé dva roky existence TERIBEARa. Tento fakt dokazuje, že projekt TERIBEAR získal během velmi krátké doby kultovní status a je na českém retailovém trhu skutečně unikátní,“ uvedl Ing. Petr Jindra, marketingový ředitel SPAR ČOS.

Projekt TERIBEAR byl odstartován v listopadu 2008. Od jeho vzniku na projektu participují společnost SPAR ČOS, provozovatel hypermarketů INTERSPAR, a Nadace Terezy Maxové dětem. Účelem efektivního spojení charitativního subjektu a firmy je zájem podporovat dobročinné projekty. Takovémuto účelovému spojení se odborně říká cause related marketing. V České republice je TERIBEAR doposud ojedinělým projektem typu cause related marketingu a klade si za cíl inovativním způsobem podpořit dobrou věc a vzbudit zájem zákazníka o produkty charitativní kolekce TERIBEAR. Stejně jako v uplynulých dvou letech bude TERIBEAR i v budoucnosti kontinuálně cíleně podporovat náhradní rodinnou péči a profesionalizaci pěstounských rodin, což je primárním cílem projektu od počátku jeho vzniku. Společnost SPAR ČOS získala za charitativní projekt TERIBEAR prestižní cenu FILANTROP ROKU 2009 a to v kategorii „Partnerství se zákazníky“.

Více informací: www.interspar.cz, www.teribear.cz

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 11. 12. 2010 18:50
Váňová, Lada. 2010. Nová kolekce TERIBEAR pro zimu 2010!. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4045. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nova-kolekce-TERIBEAR-pro-zimu-2010!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 03:44