Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ernesto vs Bastian poprvé v Praze na mini Musica

V říjnu odstartovala nová klubovka mini Musica a splnila své očekávání na jedničku! Menší útulnější prostředí klubu Prdel, který dává fanouškům možnost si užít jejich oblíbené DJs opravdu z blízkosti, se ukázal jako správná volba.
Přidat na Facebook
Wippenberg vytvořil elekrizující atmosféru v zaplněném klubu a tak premiéra mini Musicy se zapsala do dějin jako velký “mini” úspěch! Bez váhání pořadatelé Kick da Night Entertainment a iRadio Sensation Factory připravili pokračování a tak v sobotu 18.prosince se můžete těšit na další hvězdu světového formátu - projekt Ernesto vs Bastian!Větší část minulého desetiletí Ernesto van der Meij a Edwin Koelewijn (lépe známí jako Ernesto vs Bastian) připravovali své vlastní elektronické a taneční postupy. Během této doby se nizozemské duo dostalo až do popředí trance a taneční hudby, přes hvězdná představení, uctívané remixy a strhujícími DJskými vystoupeními. S Ernestem za přehrávači a Bastianem jako mistrem práce ve studiu mají perfektní hudební symbiózu. S klubovými hity jako “Who's the starter”, “Stranger in Paradise” a takřka hymnami jako “Dark Side of the Moon” ve své diskografii, donutili lidi stát fronty před kluby po celém světě. V roce 2008 společně nahráli nabitý, zvláštně vzrušující track “Thrill”, který byl vybrán na velmi prestižní pozici - hymna Trance Energy v tom roce! V roce 2007 Ernesto vs. Bastian začali vysílat svou rádiovou show. The Next Level je vysílán týdně ve dvou hodinovém formátu, ve kterém se objevujou aktuální novinky, track týdne a EvsB Top 3. Show se velmi brzy začala vysílat i v FM a internetových rádiích ve více než 30 státech, včetně české trance & progressive stanice iRadio Sensation Factory.

Dále vystoupí Musica rezident Bon Finix, kterého můžete také naladit v éteru iRadia Sensation Factory, kde se každý měsíc vysílá jeho show “Kick da Night Radio_Cast”. O support se postarají brněnský DJ Phil Albedo, který s Ernestem už jednou vystoupil, a o rozjezd akce se postará DJ Weekender.


Více informací:
www.kickdanight.com
www.clubprdel.cz

RSVP
Chystáte se na tuhle párty? Potvrďte vaši účast na Facebooku zde.
(http://www.facebook.com/event.php?eid=143217522396923)

Předprodej vstupenek byl zahájen v sítí Ticketstream (http://www.ticketstream.cz/pls/czech/book.seats?thread=29187726&session_id=183728) za nejnižší cenu 100,- Kč.

Trailer: mini Musica presents Ernesto vs BatianErnesto vs Bastian – Thrill (hymna Trance Energy 2008)Ernesto vs Bastian – Dark Side Of The MoonErnesto vs Bastian - Every Inch A King
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 11. 12. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Ernesto vs Bastian poprvé v Praze na mini Musica. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2010. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4043. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ernesto-vs-Bastian-poprve-v-Praze-na-mini-Musica
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:42