Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Takaaki Itoh míří do Valašských Klobouk!

O tom, že i do malých měst lze dovézt zajímavá jména nás po roce přesvědčí narozeninová párty JZD promotion. Opět se připravuje velkolepá oslava narozenin, která se uskuteční v sobotu 26. 2. 2011 v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
12 YEARS OF JZD PROMOTION
sobota 26. února 2011 19:00
(konec +- neděle 27. února 2011 02:00)
KD Klobučan
Valašské Klobouky (CZ)
Jedním z headlinerů bude právě japonský techno DJ, producent a zakladatel legendární značky Wols Takaaki Itoh. Jeho desky dnes patří ke klasikám undergroundového techna po celém světě a vyšli na nejpodstatnějších labelech v Anglii, Španělsku či Belgii. Zahrál na mnoha akcích a festivalech po celé Evropě, tak i jiných kontinentech. Nějakou dobu bydlel i na Slovensku. Českou republiku navštívil již několikrát, naposledy v roce 2009. Známý je také z čistě japonského projektu Dualtek s Go Hiyamou. Právě Takkaki Itoh a jeho specifický sound, se nám zdál jako ta správná volba na narozeninovou párty 12 Years of JZD promotion.

Spolu s ním dorazí jeho kamarád, slovenský dj a producent Loktibrada. Ten dříve vystupoval pod pseudonymem DJ Dalo. Spolu s Tiborem Holodou a Antim založili kultovní U. Club (dnes SubClub) v Bratislavě. Loktibrada patří k zásadním jménům techno scény a dodnes je vedle Tokyho a dalších ikon považován za jednoho z tvůrců “slovenského techna”. Téměř celá Evropa, Brazílie, Rusko, Kanada. To vše jsou místa, kde Loktibrada zahrála a teď dorazí i k nám.A co by to bylo za narozeninovou párty, bez kamarádů ze Strobe. I tento rok dorazí dj Lucasch, který už více méně patří k rezidentům této narozeninové párty. Lucasch je zakladatel a majitel agentury Strobe, jeden z nejdéle hrajících djs u nás, které procestoval s kufrem desek skoro celou Evropu. To je hned několik důvodů proč by neměl chybět.
A vůbec premiérově z bookingu JZD na této akci vystoupí valašská legenda dj Rusty Fox, který již zahrál po boku mnoha zvučných jmen. V předchozích letech bohužel pobýval mimo ČR. Tyto narozeniny už mu ale určitě neutečou.
Další jména a informace budou následovat již brzy.

Suma sumárum:
26. 02. 2011 – Valašské Klobouky, KD Klobučan

DJs: Takaaki Itoh (Wols/Standa, Sendai/JAPAN), Loktibrada (Olga+Jozef, SK), Lucasch,
Rusty Fox…
Pstruh
jzd_crew
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 11. 12. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Takaaki Itoh míří do Valašských Klobouk!. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2010. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4042. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Takaaki-Itoh-miri-do-Valasskych-Klobouk!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:56